Wpis z mikrobloga

Zapomniałem wczoraj o tym napisać. Ale jak tam wasza pobudka wczoraj rano? Bo u mnie jakiś facet obudził nas wkładając klucz (lub wytrych, cholera wie) do MOJEGO zamka.
I teraz z racji że tu tylu turystów, złodziej czy turysta?
Gdyby nie to że jeszcze spałem i byłem nieprzytomny, wezwałbym policję jak do próby włamania.
W dodatku, to nie pierwszy raz. Wielokrotnie już się do nas dobijały jakieś pijaki myśląc że to tutaj mają lokal.
Plus raz na sylwestra mi próbowali do mieszkania wejść, oczywiście mieli lokal tuż obok.

Czaicie w ogóle sytuację? W moim poprzednim mieszkaniu, coś takiego byłoby na tyle nie do przyjęcia że byłby to 100% złodziej.

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
  • 9
Plus raz na sylwestra mi próbowali do mieszkania wejść, oczywiście mieli lokal tuż obok.


@Jasak: Kiedyś zdarzyło mi się z ekipą przez pomyłkę wbić na przypadkowego domowego sylwestra. 2 kolejne też w tej lokalizacji spędziliśmy ;)
@towarzysz_Jan_Winnicki: budynek z lat 50tych, akustyka FATALNA. Słychać przez strop ludzi (ale tylko wrzaski, telewizji nie słyszę). Ściana pomiędzy mną a drugim lokalem pewnie z cienkiej cegły, słychać jak tam drą ryja. Normalnych rozmów nie słychać.
Drzwi w drzwi więc ich trzaśnięcie to moje podskakujące łóżko.
Szuranie meblami, krzesłami (w kuchni za ścianą, ale też i piętro niżej) słychać okropnie.
Na lokal z góry nie mogę narzekać bo nikt tam nie