Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Deuter trail pro 36 czy
Deuter guide 34+

Trail pro chyba jest bardziej praktyczny - więcej kieszeni na zewnątrz plecaka, guide to taki bardziej worek. Dobrze myślę? W skitoury raczej nie idę. Plecak ma być maksymalnie uniwersalny (lato/zima) ale bez elementów alpinistycznych. Może jakaś ferrata trafi się od święta. Plecak ma służyć na max 2-3 noclegi w schronie.

#deuter #gory #tatry #trekking #climbing
verzz - Deuter trail pro 36 czy
Deuter guide 34+

Trail pro chyba jest bardziej prakt...

źródło: comment_1600859824JxhgEARZo1l4WlVqidafoK.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@verzz: nie wiem jak ten konkretny model, ale mam Deutera Futurę pro 40 i to najlepszy plecak jaki miałem. Nie do zdarcia, wygodny, pakowny, a system nosny z wentylacją to poezja. Służy mi już od dobrych 7 lat intensywnego używania i nie widać po nim śladów zużycia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skalar_neonka: właśnie mam złe doświadczenia z plecakiem który ma oddzielone plecy od pleców człowieka stelażem. Ograniczona pakowność, jakieś bujanie - zraziłem się i będę omijał ten system ;)
@verzz: ja kupiłem jakiś peme 42 i za nic tam nie ma 42 litrów, będę szukał jakiegoś deutera, patrzyłem na aircontact lite 40+10, ale 550 za plecak z pokrowcem za 100 do dokupienia to za dużo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paramite: właśnie to się chyba opłaca. Popytalem trochę ludzi na insta co mają te plecaki i deutery służą do #!$%@?. Te plecaki wytrzymują po 6-8 lat intensywnego użytkowania najmniej. Przewodnik z portalu tatrzańskiego opisuje że on ten plecak ma już 6 lat będąc w roku w Tatrach pewnie po 250 dni. Jedyne co to kolory trochę wyblakły i nic więcej. Plecak lekko nie ma bo jakieś obozy wędrowne, alpinizm, wyjazdy itd