Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krol_Dzielni: zapytaj za 3 lata jak sprawuje się mój Galaxy A71 6/128. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy okazji sprawdzi się oprogramowanie, bo Samsung umieścił A71 do gromadki, która ma dostać 3 duże aktualizacje systemu. S20 FE też będzie mieć trzy - wspominali na konferencji.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krol_Dzielni: do przeglądania Wykopu obie opcje są wystarczająco dobre. ( ͡ ͜ʖ ͡) Zwykłego S20 FE mógłbym wziąć pod uwagę gdyby pojawił się w promocji za te 2200 - 2400 zł. Opinie o Exynosie 990 są jakie są, ale musiałbym to sprawdzić na własnej skórze. Jak coś by mi się nie spodobało zawsze mógłbym go zwrócić i kupić wersję 5G. ;)
@srodaczwartek: nie wiem co o tym sądzić. Przeglądam forum android o s20 i tam jest tragedia z baterią. Ludzie wykręcają SOTy 4-4.5 h. Przecież to śmiech. U mnie w S8 mam 3k baterię i mam SOTy w okolicach 8h. A tamten nie dość, że nowszy, bateria 4k i SOT o połowę mniejszy. Chyba jednak poczekam na iPhona.
@Krol_Dzielni: Szybko poleci z ceny, ja bym czekał na ajfona i ewentualnie obserwował jak będzie się zmieniać cena tego Samsunga, ostro pakują do tych telefonów jakieś zwroty z bankomatów czy odkup, czasem jakieś słuchawki (chyba ostatnio były do S20)
@pyskaty92: też tak myślę. Tym bardziej, że ja celuję w tego większego (6.1 cala). Obawiam się, że będzie kosztował 4k. Ale poczekam jeszcze chwilę na tego Samsunga, bo możliwe że pojawi się zaraz po zakończeniu obecnej promocji jakiś odkup albo zwrot w bankomacie. Jeszcze trzeba obserwować w euro agd, bo może być promocja ratalna, że sklep jedną bądź dwie tak jak jest teraz, spłaca.
@pyskaty92: niee, tyle to nie wydam za telefon. Ustaliłem sobie próg 3.5k. Jeśli iP nie będzie w takiej cenie to wezmę tego s20fe. Będzie miał trzy aktualizacje więc jest dobrze. Tym bardziej, że ważny jest dla mnie też serwis, a z tym mam jak najlepsze doświadczenia (Service Plaza Wwa).