Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Tyle się narzeka na występy naszych drużyn w eee Europie, a ja wam przypomnę, że mamy już prawie koniec września, a eee trzy polskie drużyny ciągle w grze. Dziś świetny mecz rozegrał Lech, prowadzony przez kogo? Przez Darka Żurawia, brawo Romku. I panowie jak to jest, że eee my tu w kraju co chwila narzekamy na naszych szkoleniowców, a pierwszą trójkę drużyn z tabeli Eks...? Ekstraklasy prowadzą Brosz, Papszun i Zając? Nie ma w tym przypadku panowie, doskonale widać efekty pracy Darka Pasieki i my naprawdę nie przesadzajmy, że w Polsce trenują wiel...? Wielbłądy. Mati, ja ci powiem taką jedną rzecz, że niedawno dzwonił do mnie Czarek Kulesza, żeby powiedzieć, że Bogdan Zając to jego najlepszy eee wybór od czasu Michała Probierza. A gdzie Boguś zbierał doświadczenie? U Adasia Nawałki, brawo panie Romanie. Więc my tu nie mówmy, że PZPN nie potrafi eee wybierać trenerów... Co takiego? Ale co Jurek, co Jureczek... No nie, panowie... Gdyby tak było jak mówicie to Legia by się do mnie nie zwracała z prośbą o możliwość angażu Czesia Michniewicza. Panowie, gdybym ja był złośliwy, to bym im odmówił. Ale spójrzmy czasem na eee siebie nawzajem życzliwym okiem i pomagajmy sobie, bo łączy nas eee... piłka.

#kanalbekowy #mecz #pilkanozna
a.....1 - Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Tyle się narzeka na występy nasz...

źródło: comment_1600882929iCDhh845sdzuxhjwUYSgsi.jpg

Pobierz
  • 29