Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: nie mogę Ci pomóc, też mi się bardzo podoba i też bym taki chciał. Mnie kłuje trochę sellita, nie żebym miał coś do tego mechanizmu, ale mam już dwa zegarki z nim, tańsze a wykonane też rewelka i trochę mi szkoda kolejnego. Będzie za mało różnorodności.

Na pewno poważnym argumentem jest to, że nie pasuje do każdego stroju, np nie założysz go do orania pola. No nie będzie pasował Ci
@Wygryw_z_wyboru: @Kukiee: @wjtk123: Sellita to może być zaleta, bo to oznacza relatywnie tani i łatwo dostępny serwis. Właściciele tego zegarka mocno narzekają że te wystające polerowane elementy bezela szybko się rysują jeśli nosisz go codziennie i zegarek traci urok. Innym mankamentem jest to, że zespolona bransoleta nie jest fantastyczna a zamiennika nie dostaniesz.

Ja chciałem wersję oczko wyżej 42mm i mi wychodziło że te 8-9tys zł trzeba za nowy
@Wygryw_z_wyboru:

wkurza mnie w nim brak daty


dla mnie to zaleta, tarcza jest czystsza, bardziej minimalistyczna

i odstająca koronka


Taki ich urok, albo to akceptujesz albo nie. Ja wolałbym Tudora z tymi uszczelkami chyba niż ML Aikona.

Za 5-6 tys ten ML jest bardzo ok, w tej cenie sprawdziłbym jeszcze Orisa Big Crown Pro Pilot lub Hamiltona.