Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 45
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Czwartek, 24 września 2020. Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry. Słońce wstało dziś o 06:36. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 12 godzin i 4 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:38 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:41. Ciemna noc zapadnie o 19:58, ale gwiazd można wypatrywać od 19:16.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 41
Dzień dobry, wychodzę właśnie do pracy. Dziwnie tak jak jest tylko jedna robota i to na 8 rano xD dodam jeszcze, że obudziłam się starym zwyczajem o 4.30 i za nic już nie mogłam zasnąć.
niektórzy z Was mają zwierzątka więc może dołączycie się do akcji, szczególnie @wyinwidualizowany ze swoim uroczym kawalerem opis odnośnikahttps://www.wykop.pl/wpis/52296651/witam-ja-dosc-z-nietypowa-prosba-czy-znalazlby-sie/

Udanego dnia wszystkim! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33
Dzień dobry! Budzę się a tutaj znowu rano ¯_(ツ)_/¯ Fajnie Was znowu czytać. Miłego dnia!
Jako że już po żniwach i już nawet po dożynkach dzisiaj coś o krajowym rolnictwie ( ͡º ͜ʖ͡º)
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Dzień dobry Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany

Niebieski w robocie (przed laptopem, w gotowości do naprawiania funkcji w Office i sprawdzania czemu kąkuter nie działa), home office pełną gębą, nawet xboxa sobie odpalił xD No i męczy mnie o śniadanie. Zaraz
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: i reszta. Witajcie Drodzy! :-)

Od 12.10 zaczynam szkolenie, a jak będzie git, to od listopada zacznę pracować tam gdzie zamierzałem. Także trzymajcie kciuki ;-)

Nie pamiętam czy wrzucałem,
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
@micke @algus @anotmajarny @Ayon @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @cysio99 @czarnyrlz @Dddkop @DDexter @Dziesion @GuRu109 @Jakuzajp @Kalmuk32 @keisezrG @kiniu28 @kolorowe_skarpetki @lujon96 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nestorx @nie_mowie_po_kociemu @omi-omi @patrykoman16 @Pepe21g @Piekny_Maryjan @Pjotsze @rajjj @Roxelll @Sikorka2017 @SpalonyHeretyk @Watykanczyk_2137 @Wejszlo @wynalazek_one @ZimnyGrzejnik

no dzien dobry bylem sobie dzisiaj rano u weterynarza z kotami do szczepienia potem sobie wrocilem i oglqdalem telkewizor a teraz sobie usiadlem przed kqkuterem i jeny potem musze do ksiedza isc po zaswiadczenie ze moge byc
@TomTailor100: patrzcie, dorobił się kabrioleta, yepany złodziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@omi-omi: polecam słowa wybitnego człowieka Klocucha12 - co, czekasz na gotowe? Masz rence, sam se zrub.
@Pjotsze: panie, co to za zawód, powiedz ty mi?
@Hansim33: Liście w ogródku to jest jakieś nieporozumienie. Grabisz to, urobisz się jak dziki, raz solidniej powieje i w sumie od nowa trzeba. Co gorsza, ja nie znam
mały apdejt - ta wyspa nazywa się Giali. Połowa wyspy to właściwie sam obsydian, druga połowa - pumeks. Pumeks wydobywają od czasów...starożytnych stamtąd. Obsydian ze względu na rzadsze zastosowanie, stoi głównie nietknięty, ale pumeks jest intensywnie zbierany. No i niedaleko stamtąd jest niezamieszkana wyspa, która jest kością niezgody między sąsiadami, zawierająca najbardziej wysunięty na wschód punkt Grecji, a o który to punkt i wysepkę ciągle się kłócą Turcy z Grekami.

@Hansim33: