Wpis z mikrobloga

Alvaro Morata

Gdy przeszedł w 2014 roku do Juventusu, powiedział: „Juve to miejsce, w którym zawsze chciałem być”. Po powrocie do Madrytu stwierdził: „Moim marzeniem jest zatriumfowanie w Realu Madryt”. Gdy odszedł do Chelsea, przekazał: „Od małego wyobrażałem sobie siebie w Chelsea”. Transfer do Rojiblancos przyniósł kolejną górnolotną deklarację: „Atleti to moje prawdziwe szczęście od czasów dzieciństwa”. Teraz powrót do Juve 27-latek już podsumował słowami: „Gdy czujesz się gdzieś jak w domu, zawsze chcesz wrócić. To wielki klub i wielka drużyna. To rodzina”.

#pilkanozna #transfery #juventus #realmadryt #chelsea
Pobierz wykoko - Alvaro Morata

Gdy przeszedł w 2014 roku do Juventusu, powiedział: „Juve t...
źródło: comment_1600943180DfJmDu0NTToJMZVGnkZ2DU.jpg
  • 21
@wykoko: no ale co miał mówić? Jak do nas przychodził w 2014, że w sumie to lipa i jest to tylko po to żeby RM wziął go spowrotem?
Ja pamiętam,że jak był to w momencie gdy Real chciałby go spowrotem to by wrócił. Nie przeszkadzało mu to czyć się dobrze i jak w rodzinie grając we włoszech.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wykoko: gość który nie potrafi grać w piłkę ma na koncie Juve, Chelsea, Real i Atletico ( _) agenta ma trzeba przyznać zajebistego, ciekawe kto się następny da nabrać tak za 1.5 roku? Bayern? ManUtd? A może powrót do Atletico, bo to ukochany klub z dzieciństwa, fenomen.
@Iucek: Nie 80, tylko 66 ( ͡° ͜ʖ ͡°) I Hazardowi daj trochę czasu, PL pozamiatał to w PD też sobie da radę


@brak_sumienia: Wystarczyłoby coś, że wielki klub i ma zamiar wygrać z nim wszystko co jest do wygrania, bez jakiegoś górnolotnego story tellingu o spełnionych marzeniach z dzieciństwa.