Wpis z mikrobloga

@jaceks653 użytkuje 3 sezon i naprawdę nie mogę narzekać na nic, zaczyna już troszkę brakować mocy, więc prawdopodobnie pod koniec roku pójdzie pod młotek, ale będę dobrze wspominał(,) tani w utrzymaniu, mało pali, świetny dźwięk crossplane ale dopiero po zmianie wydechu na Akrapa, trochę w niego włożyłem i ciężko się z nim będzie rozstać.
@Wyrewolwerowanyrewolwer: 3-5 litrów/100km to jest niskie spalanie w kontekście motocykli., w zależności od pojemności.
Czyli o 50% mniejsze niż w samochodach przy 100% większym niebezpieczeństwie w ruchu drogowym i 100% większej radości z jazdy.
Dodatkowo, jeżdżąc samochodem raczej rzadko poznasz nowych ludzi, jeżdżąc motocyklem poznasz nowych ludzi na 100%.
Rachunek jest prosty.
@AAASAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA: To że ktoś ma fetysz wody i lubi się gotować w korku nie znaczy że każdy tak jeździ :P

@supersonicmikeoftheskies: @dratev: Dzięki. Na mojej SVce 650 wychodzi mi około 4.8-4.9L przy jeździe około 130-140km/h po ekspresówkach. Tak z ostatnich dni z przejazdów do Szczecina, Poznania i Wrocławia.
Do Szczecina leciałem cały czas 170-190 i wyszło 6L.
Ogólnie wydaje mi się że coś może być 'nie halo' i wymagać