Wpis z mikrobloga

Hm...pytanie filozoficzne - wczoraj #wedkarstwo na Mazurach - jedna z przystankow, okonia chmara, Caly czas polowal bo rzucala sie ryba - godzina ok 19:00. Rzucilem i holowalem blysk, nic. Zmienilem na gume czerwona, nic. Pozniej biala nic. Pozniej granat nic. Okonie wykazywaly zainteresowanie ale podplywaly i koniec. Zero lowienia
  • 20
@bylembordo: Jak prowadziłeś przynętę? W toni, przy dnie, czy powierzchniowo? Druga sprawa- przypon, agrafka. Jezeli miales to moglo je to ploszyc. Tak sie sklada, ze mam w okolicy jezioro w ktorym są kozackie ryby, nieraz bylem gdy walily w drobnice wielkie garbusy, ale jak chcialem je zlapac to ni chuchu. Mozliwa opcja tez to po prostu za czysta woda
@yung_lean: roznie testowalem, glebokosc byla na 6m wiec nie schodzilem. Probowalem prowadzic, zeby zachecic, nic. Probowalem newralgicznie ruszac - nic. Nie bylo przyponu ani agrafki. Testowalem wszysto / na koniec z nerwa zalozylem na blache z kotwica 3 gumy - zabe, czerwona i zarowke i nic ;)
@bylembordo: A poperka sprawdziłeś? Ja używam salmo rattlin pop i fajnie w to walą szczupaki i okonie. Może już powoli sie sezon kończy na nie, ale w przyszlym roku od maja smialo mozna testowac.
@bylembordo bardzo źle słyszałeś ;) mam jedno jeziorko w którym walą w jeden konkretny kolor lepiej a w inne bardzo sporadycznie. Czemu? Nie wiem. Bo żerują na uklei i kolor wyraźnie różny. Opad w pół wody dość agresywny inaczej zejdziesz o kiju na bank. A tak czasem coś skubanie.
@yung_lean ale możesz powiedzieć że #!$%@? bo? Bo ja się podpisuje pod tym że to jeden z bardziej uniwersalnych kolorów na okonia.
@Scutacarus: Bo nie mam nawet tego w pudełku, #!$%@? tam działa jak ryby nie żerują to żerować magicznie nie zaczną po wrzuceniu tego magicznego koloru. Stosowalem, sprawdzałem w roznych lowiskach i nie zgodze się z tą powielaną teorią o motoroil.