Wpis z mikrobloga

#cebuladeals chciałem zwrócić uwagę Mireczków na ciekawy program o nazwie orlen w portfelu. W skrócie: kupujecie 50 akcji tego szrotu, dostajecie za to 10 gr rabatu na litr paliwa zwykłego/lpg, lub 15 groszy na litr vervy, maksymalnie 300 litrów na miesiąc. Akcje orlenu są dzisiaj po 44,5, więc trzeba wydać 2225 zł. Przy jeżdżeniu na zwykłym paliwie oszczędzamy 360 zł rocznie, co daje zwrot z inwestycji w nieco ponad 6 lat i dalej macie po 6 latach 50 akcji. #inwestycje #inwestowanie
Pobierz mitatuyo - #cebuladeals chciałem zwrócić uwagę Mireczków na ciekawy program o nazwie ...
źródło: comment_1601020349m4SmcBXVuVv1dk8ryTjjd0.jpg
  • 78
asz miesiąc w miesią


@ksiak: znam dwa miejsca na skrajnych zakątkach kraju, gdzie po zapytaniu czy na tej stacji można tankować odpowiedz jest, że właściwie tak, w zimie czasami nie odpala i prycha, ale generalnie ok. Ale mimo to polecaja pojechać na Orlen oddalony o 20km. Polecam tankowanie 20gr taniej, i remonty za parę k.
@emes83: nie znam takich map. Z zasady jak widzę stację która wygląda jakby zaraz się miała zwalić itp to tam nie tankuje. Na północy kraju natomiast praktycznie tylko i wyłącznie Orlen zostaje poza dużymi miastami bo na innych to strach.
znam dwa miejsca na skrajnych zakątkach kraju, gdzie po zapytaniu czy na tej stacji można tankować odpowiedz jest, że właściwie tak, w zimie czasami nie odpala i prycha, ale generalnie ok. Ale mimo to polecaja pojechać na Orlen oddalony o 20km. Polecam tankowanie 20gr taniej, i remonty za parę k.


@emes83: o, znowu te mity o remontach silnika po tankowaniu na marketowych stacjach? Dawno nie czytałem, dzięki.