Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@M4711: Serio nie łapiecie o co chodzi? XD Lewis dostaje karę dziwnym trafem przed samym GP Rosji, zesra się w Social mediach dzis/jutro, FIA stwierdzi że rozważy protest po weekendzie wyścigowym i w poniedzialek/wtorek jak już miniemy GP w którym mogło by się zrobić zbyt ciepło przez protesty Hamiltona to mu powiedzą że to przepraszają i znowu we Włoszech ponosi jakieś gówno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@M4711: No i bardzo dobrze, mam nadzieję że będą się tego trzymać bo poprzednio zamiast na Albonie i jego pierwszym podium wszyscy skupili się na Hamiltonie. F1 to F1 powinni dawno #!$%@? cały ten polityczny szajs z tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M4711: czy nie chodzi o strój podczas ceremonii na podium i wywiadów po wyścigu? Sponsorzy pewnie dosyć mocno nalegali, żeby ich "reklama" widoczna, w końcu za nią płacą
@wpgg Hamilton to stan umysłu ostatnimi czasy, nie jestem w stanie podać przykładu innego człowieka, który tak stracił w oczach ludzi jak on
M4711: No i bardzo dobrze, mam nadzieję że będą się tego trzymać bo poprzednio zamiast na Albonie i jego pierwszym podium wszyscy skupili się na Hamiltonie. F1 to F1 powinni dawno #!$%@? cały ten polityczny szajs z tego


@Pietal niestety, ale F1 skończyło się odkąd nie można tankować bolidów w pitstopach i baby nie mogą trzymać tabliczek z numerami startowymi