Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 50
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Sobota, 26 września 2020. Imieniny: Wawrzyńca, Kosmy, Damiana. Słońce wstało dziś o 06:39. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 11 godzin i 56 minut, w zenicie znajdzie się o 12:37 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:36. Ciemna noc zapadnie o 19:53, ale gwiazd można wypatrywać od 19:11.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 25
Dzień dobry,
Nie odzywam się ale pulsuje
U mnie po staremu czasu mniej tylko, kolejna sobota sama z dziećmi. Różowa jak wróciła do pracy to bierze wszystko, bo u mnie kiepsko z godzinami. Dzieci prawie zdrowe( ͡º ͜ʖ͡º) jedno do szkoły mię chce chodzić a drugie wstaje o 6 buty w rękę i chce do żłobka(
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: i reszta. Dzień dobry! :-) Miłego weekendu Kochani!

I taki oto fajny klasyk na sobotę. Bawcie się dziś dobrze, wszak weekend ;-)
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33
Cześć Załoga!
Sobota a ja w pracy, trzeba trochę fundamentów wykopać łyżką chwytakową (°°
W domu poczytam Wiedźmina i odpocznę.
Miłego dnia i weekendu.
Dzisiaj coś z czasów liceum
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...