Wpis z mikrobloga

Kolejna drama na wypoku. Najbardziej pokrzywdzona grupa w internetach, umęczona ale jeszcze nie pogrzebana, czyli: wolnoscowcy/prawaki.. w serwisie prywatnego podmiotu nie może robić co im się podoba ( ͡º ͜ʖ͡º) Oczywiście już przytargali Małysza i kręca aferę na pół Polski.
Szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #konfederacja #moderacjacontent #rakcontent #przemyslenia #przegryw #moderacja
Pobierz robert5502 - Kolejna drama na wypoku. Najbardziej pokrzywdzona grupa w internetach, u...
źródło: comment_1601128046MCJMVQYBgIj3Gvtrctv3Gu.jpg
  • 10
w serwisie prywatnego podmiotu nie może robić co im się podoba


@robert5502: Aha, a zdanie "Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność. Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć na stronie głównej!" nic ci nie mówi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps. naucz się pisać typie, bo zrobiłeś literówkę
@Sabarolus: To ma za znaczenie, że po to jest regulamin żeby go przestrzegać i jeśli jestem oszukany przez portal, to mam prawo nie tylko przestać z niego korzystać, ale też mam prawo, tak jak to napisał @robert5502: "przytargać Małysza i kręcić aferę na pół Polski".

Jeszcze jakieś pytania?