Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy bo #!$%@?ę...
Czy wy też odpuszczacie śliczne panny (takie od 7 w górę) kiedy okazuje się, że poza urodą i fajnym ciałem są też bardzo inteligentne? Czy wolicie jak jednak laska nie góruje nam wami inteligencją?
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6f602bf49ad326e7b1b5e3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
@nowywinternetach: przeciwnie można być inteligentnym i nie rozumieć innych. Najlepszym przykładem jest komputer.

@AnonimoweMirkoWyznania: mam dokładnie odwrotnie. Zresztą żeby zrezygnować z kogos jakkolwiek lepszego to trzeba najpierw czuć się gorszym.
Znam wielu mniej inteligentnych ludzi od siebie i nie uważam się za lepszego od nich. Wielu z nich swoja pracowitością i konsekwencja osiągnęło w życiu większe ode mnie sukcesy
sprawdź wykład numer jeden z kursu o sztucznej inteligencji


@InterferonAlfa_STG: Jak ja uwielbiam takie odpowiedzi. Człowiek jest ciekawy jaka idea przyświeca drugiej osobie, kiedy ta pisze coś, co wydało się interesujące. Jednak kiedy dochodzi do konfrontacji poglądu, albo nawet nie tyle poglądu, co jedynie walidacji naszego rozumienia danej kwestii, by móc później prowadzić konstruktywną rozmowę, to w odpowiedzi dostaje "sprawdź se".
Z kontekstu dyskusji wydawało mi się że rozmawiamy o inteligencji
OkiełznanyWarchlak: Zdecydowanie nie lubię takich kobiet i to jest silniejsze ode mnie. Inna sprawa inteligentna ale przeciętna z wyglądu szara myszka, takie darze sympatią.
Przy tych idealnych naj pod każdym względem włącza mi się instynkt rywalizatora i wyszukiwania słabych punktów tak żeby w nie uderzać, a co więcej taka kobieat przestaje być dla mnie atrakcyj an fizycznie, mimo, że obiektywnie jest. To już nie jest "fajna laska" tylko obiekt do zniszczenia.
Wybacz na wstępie moja ignorancję, zbyt wiele przeprowadziłem tu idiotycznych sporów kiedy ktoś mi wmawiam że inteligencja to mądrość i odwrotnie tylko na podstawie tego co mu się potocznie wydawało.

Chodzi mi o definicje choćby z wikipedii.

Dlatego chciałem doprecyzować o czym piszesz


@Acidiscus: dlatego mógłbyś jednak sprawdzić to o czym wspomniałem zanim to odrzuciłeś.
Pierwsze półtorej godziny kursu o sztucznej inteligencji to dyskurs tylko i wyłącznie o tym czym jest
Pierwsze półtorej godziny kursu o sztucznej inteligencji to dyskurs tylko i wyłącznie o tym czym jest lub nie jest inteligencja czyli dokładnie to o czym rozmawiamy.


@InterferonAlfa_STG: Ale ja wiem czym jest sztuczna inteligencja. Słuchałem nie jednego wykładu na temat sztucznej inteligencji. W instytutach w wielu dziedzinach wykorzystuje się algorytmy si do rozwiązywania problemów i sam to robię. Wstępna analiza wyników z LHC byłaby niemożliwa bez tego. Ale nie o tym