Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... My lubimy polemikie, my lubimy eee dyskutować, ale to co w ostatnich minutach się dzieje w Inter...? Internecie, to przekracza eee granice. Panowie, nas wszystkich dobiegła przykra wieść o zakażeniu selekcjonera Brzęczka, a zamiast życzeń eee powrotu do zdrowia ja tylko słyszę "Jureczek to, Jureczek eee tamto"... i że niby ten wynik testu to niby jest jedyny pozytywny efekt jego pracy... Co takiego? Ale jak słabe wyniki...? Ja wam zadam take jedno pytanie... które miejsce w rankingu FIFA zajmuje nasza eee reprezentacja? 19, brawo Romku i to jest najlepszy dowód na progres, jaki żeśmy wykonali jako eee związek... Ale zaraz chwileczkę, co porażka z Holandią?! No nie, panowie tak to my eee nie będziemy rozmawiać.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja #kanalbekowy
a.....1 - Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... My lubimy polemikie, my lubimy e...

źródło: comment_1601146326avN6oEyDStTyszfPJwiwsj.jpg

Pobierz
  • 7
@aut91:
Panowie, ja chciałbym zwrócić uwagę tylko na jedną rzecz. W takich właśnie trudnych momentach drużyna może pokazać jaki monolit mentalny tworzą piłkarze wraz z selekcjonerem Brzęczkiem. Ja znam tych chłopaków, wiem na co stać Lewandowskiego, na co stać Zielińskiego, Milika, Grosickiego... Oni muszą czuć, muszą mieć to z tyłu głowy, że ktoś przy linii bocznej boiska obserwuje mecz i w każdej chwili mogą otrzymać wskazówkę, poradę... Mówimy o chłopakach, którzy
seeksoul - @aut91: 
Panowie, ja chciałbym zwrócić uwagę tylko na jedną rzecz. W taki...

źródło: comment_1601150956h5ruXkWQCIzztyWzAXszDE.jpg

Pobierz