Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: mimo wszystko i tak to lepiej niż simcity "5"

Ogólnie SC4 miało spieprzony model przemysłu, prędzej czy później pojawiają się fale bezrobocia chyba że zachowasz idealny balans ludność/podatki/edukacja

Polecam wejść na simtropolis i ściągnąć moda zwiększającego ilość pracowników w strefach przemysłowych x4 co zbliża fabryki i kombinaty do w miarę realnego poziomu zatrudnienia

Sam przemysł hi-tech lubi dużą wartość ziemi, brak zanieczyszczeń i wykształconych mieszkańców. Zwykłe strefy przemysłowe ciężko do
@PodniebnyMurzyn: W pierwszej kolejności zadbaj o wykształcenie obywateli (postaw szkoły średnie lub uniwersytet), wyznacz dodatkowe strefy mieszkalne. Po zwiększeniu liczby ludności (aż osiągnie wartość 30000) pojawią się budynki „wysokiego zagęszczenia”, którym będzie towarzyszył przemysł zaawansowany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nitfluad: jeśli chodzi o miasto to szału nie ma, źle trafiłeś bo gram u rodziców jak jestem raz na kilka tygodni, akurat jutro wyjeżdżam i nie będę miał dostępu do tego konta. Jak chcesz to pokażę na 1 listopada ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) chciałem ogólnie zabudować cała mapę ale teraz wiem ile