Wpis z mikrobloga

Eldo mirki i mirabelki. Może ktoś z #wroclaw polecić jakąś zaufaną wypożyczalnię samochodów (która nie próbuje wykorzystać każdej okazji by doliczyć komuś 500zł opłaty za trochę kurzu na aucie itd)? Potrzebuję w weekend dostać się z Wrocławia nad Stawy Milickie na 2 dni i wypożyczenie będzie chyba najlepszą opcją.

#pytanie #kiciochpyta
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Piesa: korzystałem zarówno z MiCar (okolice Marino), oraz z Lacart (który korzystał też z usług mojej firmy, więc mogę nie być obiektywny, bo mogłem być traktowany inaczej).

Nie mniej jednak na obu autach robiłem trasy w Polsce (po 2500km w 4 dni), więc przekraczałem standardowe ilości. Wszędzie dało się dogadać, bezproblemowy odbiór. Oczywiście jedyne do nie jest ubezpieczone to zbicie przedniej szyby, ale z tym podobno jest problem wszędzie i nikt
@Piesa traficar 49 zł za dobę + 60 groszy za kilometr, w tym masz paliwo i samochodu nikomu nie oddajesz tylko kończysz wynajem pod domem. Jak nie masz zamiaru dużo jeździć po okolicy to się zamkniesz w 200 zł, w żadnej standardowej wypożyczalni nie zapłacisz mniej a dodatkowo koszt paliwa będzie po twojej stronie.