Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Murki którzy biją #testosteron - mam pytanie.

Czy może ktoś przed biciem mial problemy z #depresja albo z lękami i podczas bicia przeszlo? Ewentualnie czy komuś pomogło na jakiekolwiek problemy psychiczne.

#mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f70d98df49ad326e7b1b8df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak i nie, niby mozna hormony ustawic tak, ze bedzie "lepiej" - @bst chyba kiedys o tym wspominal. Poczytaj o grzybach/lsd, cos ostatnio mi sie obilo o uszy, ze mozna w ten sposob naprawic czlowieka. Za saa sie nie bierz, chwilowo potrafi pomoc na pewno, ale zejdziesz i znowu padaka (mi np od boldenonu znowu stany lekowe wrocily), albo znajdz kogos komu zaplacisz i poprowadzi cie za raczke, bo samemu
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja miałem. Testo + SSRI przywróciło mnie do żywych. Dalej biorę ten mix. Niestety sam testosteron nie dał rady. Generalnie to problemy psychiczne ala stres oddziaływują Ci na hormony (zawyżają np prolaktynę i zaniżają tesosteron) a nie na odwrót.

Niski testosteron to kiepskie samopoczucie, problemy z libido i energią a to bardzo negatywnie oddziaływuje na psychikę.
@bst

ja mialem ciężka depresje i manipulujac hormonami udalo/udaje sie to ogarniac. Ale testosteron sam to za malo. I jak nie jestes w tym biegly to mozesz sobie duzo pogorszyc


Napisał byś mniej więcej jak to powinno wyglądać? Test + dht? Jak ustawić estrogen itp?