Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z takich sytuacji, na ktorych wspomnienie jest mi glupio to:
Pojechalem kiedys do Polski i poszedlem sobie do kilku #roksa
Po powrocie na emigracje po kilku dniach zaczelo mi doskierac swedzenie przewodu moczowego, wiec czulem ze kurde jest przypau xD
No to kurde, czlowiek juz dorosly, trzeba do lekarza. Dzwonie do kliniki chorob przenoszonych droga plciowa i mowie w czym rzecz, a ci ze pierwsza wizyta gdzies za ponad tydzien mozliwa. Mysle, no #!$%@?, mnie tu juz z #!$%@? zaczyna jakas wydzielina isc a ci mi ponad tydzien kaza czekac az odpadnie ;/
Nic to, jakos przetrzymalem, ide na ten oddzial, nawet juz sie poprawilo, wzywa mnie lekarka (zaznaczylem, ze nie mam preferencji co do plci lekarza), calkiem atrakcyjna babka.
Pyta co jest grane, mowie ze mialem takie 'przypadkowe zblizenie' i po kilku dniach zaczalem odczuwac dolegliwosci.
Wydzielina z #!$%@? jest?
No byla, teraz juz mniej.
okej, jedno zblizenie, wiecej, pukales cos potem?
tylko jedno, nic nie pukalem potem.
korzystales kiedykolwiek z platnego seksu
ta
kiedy?
no wlasnie to byl ten 'przypadkowy seks' xD
gdzie to bylo?
w Polsce
jeszcze mnie zapytala czy mialem homoseksualne akty, odpowiedzialem od razu, ze nie, chociaz przypomnialem sobie, ze poszedlem kilka tygodni wczesniej do prostytutki shemale xD ale #!$%@?, pomyslalem, pewnie chodzi o HIV a i tak zaznaczylem, ze chce tez test na hiv.
potem mi powiedziala, ze na hiv to dopiero po 6 tygodniach od ryzykownego zachowania, wiec jeszcze za wczesnie, jak chce to moze mnie zapisac na pozniej, ale sugeruje zebym sobie wzial szczepionke na wirusowe zapalenie watroby czy cos w tym stylu jak mam zamiar sie #!$%@? w przyszlosci, ale powiedzialem, ze nie dzieki, juz mi przeszla ochota na #!$%@? xD
dala mi maly zbiorniczek zebym poszedl nalac probke moczu do testu. wzialem to, #!$%@?, jak ja mam do tego nasikac, zeby trafic, nie pozalewac tej fiolki i przy okazji calego kibla. jakos #!$%@? cudem dalem rade. dopiero potem sie rozejrzalem, a tam napis na scianie, zeby nie lac bezposrednio do tej menzurki. tak se mysle, tak, #!$%@? to jak niby zjeby mam to napelnic. dopiero jak sie odwrocilem w strone spluczki to dojrzalem ze tam byly kubeczki w ktore nalezalo nalac i z nich przelac do probowki xD najlepsze jest to, ze trzeba bylo jeszcze siurnac ze srodkowej fazy siurania a nie z samego poczatku, wiec tym bardziej komplikowalo mi to w glowie procedure. ale #!$%@?, o dziwo poradzilem sobie i nic nie zalalem xD
no i ogolnie jak tam szedlem, to nie spodziewalem sie ze wyjdzie przed atrakcyjna lekarka ze sie zarazilem na dziwkach w Polszy, ale najlepsze bylo to, ze dostalem wynik po kilku dniach i okazalo sie, ze nie mialem zadnej wenery. wiec albo #!$%@? magicznie organizm sobie poradzil, albo zalaplem od roksany po prostu jakies niegrozne zakazenie xD
juz nawet zbytnio nie przejmowalem sie tym przypalem w klinice, bo czlowiek byl bardziej zesrany, ze ma wenere, a potem sie cieszylem ze jednak nie, wiec dopiero po latach jak sobie to wspomnie to mnie bierze na zenade.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f710ab5f49ad326e7b1b936
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 4