Wpis z mikrobloga

@plu2: dla mnie bardziej dewiamtem jest gosc ktorego rajcuje dotykanie brudnych stop. Twoj ograniczony mozg tego nie pojmie. Przegryw zawsze zostanie przegrywem, a doroslinlidzie maja w dupie przegrywow i ich zdanie
@Xxonaxx: rozumiem, że pani z branży "rozrywkowej", która doskonale wie, co kręci facetów i jak robić im dobrze.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem co mają te brudne stopy do tego co pisałas wcześniej.. ale mnie np bardziej obrzydza jedzenie gówna, a są i tacy co ich to pdnieca.. chcesz sie dalej licytować czy odpowiesz co toba kierowało, że nazywasz dewiantów - facetami?
@Xxonaxx: dobra, jednak nie odpisuj mi.. nie wiem co mnie skłoniło, ale przejrzałem twój profil, twoje wpisy.. i nie chce jednak żadnej odpowiedzi, bo będzie pewnie na tkim samym poziomie jak kazdy twoj wpis.. sorry ze zaczepiłem, zyj tam sobie.. ja mam #!$%@? juz na twoje opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@plu2: a pani nie z branzy rozrywkowej, ale rozumiem i akceptuje ludzkie potrzeby kazdego kreci cos innego. Za to przegrywowi zawsze bedzie cos przeszkadzac. Daruj sobie bawienie sie wiec w dorosle zycie, siedz u mamusi pod kiecka. Tam najbezpieczniej
@Xxonaxx: rozumiem, że to jest jedyny Twój argument.. wyzywanie każdego jak popadnie od przegrywów i dzieciaków... tylko dziwnie to trochę wygląda, wręcz jakbyś sama była dzieciakiem i przegrywem, nie umiesz konstruktywnie się wypowiedzieć gdy zapytałem o szczegóły, chociaż sama wyskoczyłaś z jakąś bzdurą... Każdy dorosły człowiek wie, że na świecie jest pełno różnych zboczeń i odchyłów od normy, tylko ja akurat nie znam żadnego "faceta", którego kręci jak ktoś #!$%@? jego