Wpis z mikrobloga

No i Piast pewnie w tym sezonie wraca tam gdzie ich miejsce, czyli dół/środek tabeli. Jeszcze niech więcej sprzedadzą zawodników co potrafią prosto piłkę kopnąć, to będzie jeszcze lepiej!

Był mistrz, to wyprzedali najlepszych, w tamtym sezonie kolejne świetne 3 miejsce, ale w gorszym stylu i też kolejnych pożegnali. W tym sezonie nie dość, że zapowiada się beznadziejny sezon, to i nie bedzie kogo sprzedać.

Za takie prowadzenie klubu prezes Piasta powiniej być #!$%@? ze stanowiska. Ja rozumiem, że kasy nie ma ale bez przesady. Przecież Piast miał realną szansę bić sie co roku o top 4 jakby tak wszystkich nie sprzedawali.

Ale czego się spodziewać, taka liga. Jak jeszcze Lech czy Legia potrafia utrzymać/aż tak nie oslabić składu, a nawet wzmocnić, to Piasty i reszta po dobrym sezonie jest kompletnie rozwalana. Kolejny przyklad, że w tej lidze liczy się tylko Legia z Lechem i nikt nawet się do ich poziomu nie zbliży. W naszej lidze nie ma zespołu nr 3, który przynajmniej przez kilka sezonów z rzędu będzie zawsze w top 3. Max 2 sezony i tyle.

#ekstraklasa #pilkanozna #piastgliwice
  • 14
Bardziej mnie zastanawia jak Legia mogła prze****ć z nimi mistrza mając z 8 krotnie większy budżet.


@sebSeb: Legia ostatnio to przegrała mistrzostwo bo była mega #!$%@?. Jak jest tylko #!$%@? to i tak wygrywa ¯\_(ツ)_/¯ Za to jak rok temu była tylko trochę #!$%@?, to mistrzostwo już było pewne na kilka kolejek przed końcem. Jakby Legia grała na swoim poziomie, to by mistrzostwo było pewne min. 10 kolejek przed końcem.

No
@sebSeb: jak widać ten #!$%@? poziom to nadal Mount Everest dla naszych innych klubów. Ostatni sezon jak pisałem pokazał, że jak Legia pokopie troche w piłkę to mistrzostwo jest pewne na kilka kolejek przed końcem, a należy mieć na uwadze, że w cale na przestrzeni całego roku aż tak dobrze nie grali.

Pierdy powiadasz?


No pierdy, Górnik wszedł do Ekstraklasy, zrobił puchary, w których wyjaśnili ich młodziaki ze Słowacji, a w
@technojezus: czyli dalej nie rozumiesz, że określając pierdami inne drużyny je obrażasz? w sumie czego mogłem się spodziewać...

grając od kilku sezonów #!$%@?, ta #!$%@?ść staje się normą. Więc przestać zaklinać rzeczywistość i gdybać co by to było gdyby Legia grała na swoim normalnym poziomie. Normalny poziom Legii to poziom #!$%@? i musicie walczyć o mistrza z klubami które obrażasz i nazywasz pierdami.

do tego nie odpowiedziałeś na moje pytanie o
@sebSeb: ale człowieku przecież ja ci tłumaczę, że zespoły które podobno grają super sezon, są wychwalane, to na 99% w ostatnich sezonach są za #!$%@?ą Legią. Ja nie rozumiem jak ty takiej prostej rzeczy nie rozumiesz.

Normalny poziom Legii to poziom #!$%@? i musicie walczyć o mistrza z klubami które obrażasz i nazywasz pierdami.


XD no i jak pisałem ten poziom nadal nie jest do osiągnięcia dla reszty naszych drużyn. #!$%@?
@technojezus: czyli dalej nie rozumiesz, a do tego:

Bo nie potrafi zarządzać klubem.


@technojezus: Pewnie z tobą jako prezesem Piast grałby od dawna w LM. Ekspert się znalazł xD

Jednak twój tytuł turbo dzbana zobowiązuję. Poziom charliego. twoje wysrywy o Legii i naszej lidze to niekonczące się szczęscie dla czytających, nie przestawaj xD
@sebSeb @technojezus jestem kibicem Piasta i nie obraża mnie to. Kolega mógł użyć słowa komety, ale pierdy bardziej pasuje, bo nasza liga to gunwo.
Co do Piasta to jest to wina w 80% prezesa ale w 20 Waldka Kinga, dlaczego trzyma Steczyka i vide? Dlaczego trzyma jodłę?
@Glivicius: ale wiesz że nie zawsze będziecie trafiać z transferami tak jak np z Sedlarem, Valencia czy Kirkeshowem? Bo akurat scouting Piasta w ostatnim czasie wygląda dobrze ale trafianie za każdym razem z transferami jest niemożliwe...

Świerczok, Lipski czy Hyjek to w miare rozsądnie wyglądające transfery. Nawet Vida wyglądał sensownie a to że kopie się po głowie to już inna sprawa. Wydaje mi się że potrzeba też trochę czasu żeby po