Wpis z mikrobloga

Są jakieś odnotowane przypadki osób wypowiadających się o Shadowlandsach w superlatywach XD? Oglądając top playerów nie natknąłem się żeby coś dobrego ktoś powiedział o zmianach w systemie rozgrywki. Większość to wypominanie syfu jakim jest system covenantów i conduity. Miało być tak altfriendly a coś poszło jak zwykle ( ͡º ͜ʖ͡º) Największy feature obok covenantów to chyba zarżnięcie M+ i zrobienie z tego dziado contentu. Aha jest jeszcze Torghast o którym chyba wszyscy zapomnieli xd.
#worldofwarcraft
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pfd3: słuchanie się top playerow, którzy grają po 13h dziennie mija się z celem. Im zawsze brakuje contentu ale dla kogoś grającego i mającego życie poza komputerem dodatek zapowiada się gites
@hniedziela546: Ja tutaj nie o braku contentu tylko o tym czy coś poszło w lepszą stronę niż było w BfA pod względem balansu, grindu czy samej rozgrywce i jak na razie z tego co oglądałem z Bety to zapowiada się powtórka czyt. niekończący się grind jakichś goooowien + innych z capem tygodniowym na zmianę "talentu". Covenanty decydujące czy spec jest S tierem lub niegrywalny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pfd3: ja uważam, że poszło na plus choćby w tych convenantach, ale to nie jest aż tak ważne, nigdy nie będzie się liczyło co blizzard zrobił gracze będą narzekać, a streamerzy zwłaszcza. Wcześniej to, że było za łatwo zdobyć Gear na m+, a jak teraz to odpulili to najwięcej płacze topka, bo zrujnuje im to dobry sposób na szybki World first oraz to, że nie będą mieli bis itemow w jeden
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marv0oo: bardziej chodziło mi o to, że niezależnie od słusznego czy niesłusznego kroku blizzarda jest jakaś grupa krzykaczy, których opinie słychać najgłośniej mimo, że nie są głosem całej społeczności
@pfd3: Za tydzień może dwa wyjdzie Ion i będzie mówił jak gracze na becie chwalili ich podczas testowania, że są zadowoleni z tego jak wygląda gra.

Na Torghast w ogóle nie czekam, pewnie do 9.1 będę miał już tego dość. Na pewno czekam na raidy bo to jedyne co od lat jest na dobrym poziomie w tej gierce :).

@marv0oo: Robienie Mawa po naście razy dziennie, żeby dostać bezużytecznego sephuza...
@pfd3 najbardziej mnie smieszy ten placz o m+. Wreszcie bedzie gra wygladala tak jak dawniej czyli jak chcesz miec najlepsze itemy to musisz chodzic na rajdy. Jak by zostawili stary system to po tyg byl by płacz ze nie ma co do roboty...
@pfd3 oile wszystko nie będzie zabugowane to dla casuala przynajmniej na jakiś czas będzie co robić.
Szczerze mówiąc to zastanawiam się czy nie lepiej by już było żeby Activision weszło już do blizza z butami i przejęło wszystko do końca, zawsze to jakaś nadzieja na zmianę bo póki co to Blizzard się powoli stacza