Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 819
@R187: kiedyś straszyli mnie zawieszeniem w prawach ucznia i jak sobie poczytałem to jedyne co mogli wykorzystywać to ilość sprawdzianów w ciągu tygodnia, z tego co było napisane max 3. Nauczyciele i tak olewali ten zapis zmieniając ilość pytań i nazywając to "kartkowką" wiec pluje na nauczycieli dziś jak i te 15 lat temu, dla mnie to nieudacznicy życiowi którzy niczego nie osiągnęli wyzywając sie na dzieciach za swoje porażki
@Rodriquez: najlepiej jak u nas była nauczycielka w gimnazjum która nie robiła sprawdzianów, tylko kartkówki z całych działów. I argumentowała że przecież trwa tylko 15 minut więc nie musi liczyć jako sprawdzian. Ja tam nie wiem, ale wydaje mi się że ten limit sprawdzianów to jedna ze względu na długi czas potrzebny do przygotowania się, a nie czas samego sprawdzianu. Przecież i tak musimy przerobić cały dział na te jej kartkówki.
@kfiatek_na_parapecie: Tym którzy przekazując swoją wiedze coś osiągnęli.

W szkołach i na uczelniach jest pełno wykładowców, prowadzących zajęcia którzy temat zajęć znają tylko z teorii nigdy nie opuścili uczelni. Osobiście lepiej słuchałoby się prowadzącego który potrafiłby na przykładach własnego doświadczenia bądź też kolegów opisać omawiane zakresy.

Egzaminy praktyczne w technikum do którego uczęszczałem oraz laboratoria odbywały się teoretycznie na kartce papieru.

arystoteles tez byl nieudacznikiem skoro uczyl aleksandra?


@kfiatek_na_parapecie: Uczenie
Uczenie o filozofii jest słabym porównaniem ponieważ sam zakres uczenia jest tylko teoretyczny nie praktyczny.


@kfiatek_na_parapecie: o tutaj

Nawet głupie zarządzanie biznesem powinien prowadzić facet który biznes prowadzi a nie czysty teoretyk który z ksiązki profesora XYZ przekazuje niepraktyczną wiedzę.
@Rodriquez: w swojej 1 wypowiedzi nic o przedmiotach "praktycznych" nie pisales. Wyzywałeś po prostu wszyskich nauczycieli, zeby choć troszeczkę dać ulgę swojej frustracji życiowej. Gdy napisalem ci, ze arystoteles tez byl nauczycielem to odparles, ze "zakres uczenia jest tylko teoretyczny nie praktyczny".
Teraz wymien mi prosze te wszystkie przedmioty w szkole, ktore maja zakres praktyczny bo ja pamietam tylko plastyke ( bo sie malowalo), wf, informatyke i to tyle bo nawet