Wpis z mikrobloga

Nie piję i nie szlajam się do 8 rano drugi miesiac i nagle pieniądze które zarabiam okazały się nie dość, że wystarczające to nawet jestem na plusie całkiem sporo xD Minusem oczywiście jest to, że utrzymuje kontakt z może 3 ludźmi i tak się z nimi nie spotykam bo pewnie byłoby pite. Reszta "ekipy" obraziła się bo im odmawiałem któryś raz z rzędu. Na plus również powrót do utraty wagi po stagnacji(nie jestem grubolem 192cm/89kg here) i utrzymywanie regularności treningów cardio. Szkoda ludzi, ale w sumie od paru lat stałem w miejscu i najwyżej na co się można było z nimi umówić to na walenie browarów w plenerze. Jakieś wyjazdy/skoki na bungee/zwiedzanie odpada bo nikt nie ma hajsu( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie za bardzo mam pomysł jak poznać kogoś nowego bo od zawsze byli tylko Ci sami ludzie. Ale coś się wymyśli. W sumie to jest git bo planów milion i może się w końcu któryś zrealizuję zamiast #!$%@?ć po próżnicy.

Dobrego dnia Mirki()

#alkoholizm #alkohol #keke
KiedysMialemFejm - Nie piję i nie szlajam się do 8 rano drugi miesiac i nagle pieniąd...
  • 4
Reszta "ekipy" obraziła się bo im odmawiałem któryś raz z rzędu.


@Kiedys_Mialem_Fejm: Obrazili się bo nie wypijesz? Czy obrazili się bo nie wyjdziesz z nimi?

Z tego fragmentu ("i tak się z nimi nie spotykam bo pewnie byłoby pite") wynika to drugie, i wcale mnie nie dziwi, że cie olewają w takim przypadku. Ja ostatnio nie piję, a wychodzę do pubu normalnie. Nikt się na mnie nie obraża.