Wpis z mikrobloga

faceci robią tak samo xd trafiłam na kilku co mówili że każdą lajkowali, żeby zobaczyć ile par wpadnie


@paulinnaa: Bo facetom wpadają góra dwie pary na dzień więc nie ma sensu dokładnie przyglądać się każdemu profilowi skoro i tak z 99% z nich nie będziemy mieli matcha a musimy tych par przejrzeć dziesiątki albo i setki aby cokolwiek nam wpadło. Tymczasem dziewczyny na Tinderze mają pary praktycznie co chwilę więc w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plushy: był taki koleś, co miał tylko zdjęcia gwiazd w profilu, chwalił się, że w tydzień ponad 300 par uzbierał

No ale co do większości to racja, mniej mają, co nie oznacza, że mają też parować osoby, z którymi nie chcą się spotkać (a było wielu, co nie chciało się spotkać, tylko popisać xd)
faceci robią tak samo xd trafiłam na kilku co mówili że każdą lajkowali, żeby zobaczyć ile par wpadnie


@paulinnaa: miałem chyba 10 par po tygodniu, jakbym lajkował tylko te które mi się podobały miałbym 0, także nie dziwne że do większości nie pisałem, i tak żadna do której napisałem nie odpisała ¯\_(ツ)_/¯
Albo twoi koledzy od "eksperymentów społecznych" XD


@Kowixx: Nigdy nie popierałem tego, fajne projekcje pokazujące Twój poziom myślenia my vs oni.
Zresztą dziewczyny masowo marnujące czas i robiące nadzieje facetom to spoko, jakiś przegryw sobie poudaje przystojnego typa z samotności, żeby przynajmniej potwierdzić że wcale nie jest taki #!$%@? z charakteru, to nagle oburzenie.

No i Twoje ataki personalne za każdym razem jak ktoś napisze opinię przeciwną Twojej, pokazują jak sfrustrowanym