Wpis z mikrobloga

Panowie nie traćcie nadziei. Widzicie że polak zakolak ma szanse na znalezienie drugiej połówki. A nie, czekaj. To było 8-10 lat temu kiedy nie było Tindera, badoo, insta i wszystko wyglądało inaczej. Nawet mój wujek ostatnio do mnie powiedział że młodzi ludzie mają teraz o wiele ciężej z wszystkim. On poszedł do pracy mając ponad 20 lat i w jednej pracy robi ponad 30 lat i niedługo emerytura do tego znalazł starsza od siebie kobietę czyli moja ciocie. Mają swój dom i wiodą szczęśliwe życie. A teraz? Teraz jak uda Ci się wziąć kredyt na 10 a nie 30 lat to jestes zwycięzcą zwłaszcza kiedy mieszkanie ma więcej niż 50m2. Przeciętny młody człowiek w ciągu swojego życia zmieni minimum kilkukrotnie miejsce pracy. Przynajmniej większość młodych ludzi. Poznać druga połówkę też jest zdecydowanie ciężej i chyba nikt nie będzie z tym dyskutował bo statystyki dotyczące ilości samotnych osób w Polsce mówią same za siebie. Mimo wszystko życzę prawie wszystkim z was dobrze (poza burakami którzy mi życzą źle bez powodu lub z jakichś mało istotnych powodów itp) wierzę że wam się uda.
#przegryw #slub #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pokazmorde
P.....z - Panowie nie traćcie nadziei. Widzicie że polak zakolak ma szanse na znalezi...

źródło: comment_1601467291Uf35CRaogwEoSzPXeeDgFD.jpg

Pobierz
  • 34