Wpis z mikrobloga

@team1212: dokladnie, nie wysilili sie przy nowych nazwach, jakby z jednej strony chcieli sie oddzielic od tego co bylo, ale z drugiej nie potrafili wymyslic nowej koncepcji oprocz parafrazowania starej nazwy.

Przyszlo mi dzis do glowy, ze w grudniu nie bedzie Przyjaciol Karpia i albo to przemilcza albo powiedza ze przez koronawirus nie mogli sie spotkac.
@algus: po prostu skazali Budzika (póki co) na 4 godzinny blok "Byle do piętnastej". Co parę minut pojawia się aktualizacja, poczekajmy jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oj miałem napisać dziesiątek a nie 10 xD.

Hmmm czyli tak. #!$%@? i zmuśmy swoimi działaniami do odejścia z radia pełno ludzi aby zrobić to samo ale z kompletnymi randomami którzy nie wiedzą czym jest ta prawdziwa Trójka. Zajebisty pomysł! BRAWO! BRAWO!

@AdrianJ: Karpia w tym roku nie będzie, będzie co najwyżej mielonka albo carppatio. Bo to co stworzą nie będzie prawdziwym Trójkowym karpiem (°°
@team1212: Trzymajcie mnie... Zamiast wywalić "Muzyczną Pocztę UKF" i "Powtórke z rozrywki" raz na zawsze to wkładają to w takie godziny, masakra. Szkoda mi Tomka Żądy, mogliby dać mu jakąś inną audycje do poprowadzenia. Jutro Trójka będzie włączona, ale zobaczymy na jak długo.