Wpis z mikrobloga

@goferek: @jadealboniejade: sprawa tego placu jest jeszcze bardziej żałosna. W tegorocznym Budżecie Obywatelskim był projekt żeby go zamienić na ogród. Projekt pomyślnie przeszedł wszystkie etapy weryfikacji, zebrał odpowiednią ilość podpisów. Majchrowski nie dopuścił go do głosowania, bo mógł. Na Placu WŚ stoją praktycznie tylko urzędnicy, bo przeciętny zjadacz chleba nie ma pozwoleń na wjazd do strefy A i parkowanie tam.
@goferek: Jest. Jest najlepszą formą przemieszczanie się gdziekolwiek. Dojeżdżałem do roboty przez długi czas pociągami i komunikacją. Uzbierałem hajs, kupiłem brykę, potężna ulga. Niedawno pożyczyłem auto narzeczonej (sytuacja ekstremalna), 4 dni w kolejkach, tramwajach i autobusach. Powrót dawnych przykrych wspomnień. Wcześniejsze wstawanie, bo rozkład do dupy, 0 komfortu bo się musisz spieszyć, pociąg to nie taksówka (szkoda, że kosztuje pomału tyle co taryfa), pada - mokniesz, zimno - marzniesz, upał -
@jadealboniejade: oczywiście, bo jak mogę mieć inne zdanie niż elita internetu to muszę być urzędnikiem. Dziwisz się ze taka władza jest w kraju, skoro większość ludzi jest idiotami, jak Ty? PiS sam się nie wybrał. Prezydent Krakowa tez nie.