Wpis z mikrobloga

"Fikoły intelektualne" zmieniły troche narracje odnośnie legii. Może nie powinno ale cieszy mnie to jak to wygląda, mam tylko nadzieję że Mioduski ocknie się i zrobi jakieś porządki w tym klubie bo to wstyd żeby mając takie możliwości rok w rok odwalać padake w europejskich turniejach. Tak poza tym to gratulację dla Lecha zasłużył i pokazał że można #mecz #ligaeuropy #ligamistrzow #legia #lechpoznan
  • 5
  • Odpowiedz
@dr_papieros: po tylu latach oczekujesz ze Mioduski nagle zrobi porzadki? Nie jestem kibicem L ale tam chyba ktos powinien zrobic porzadek z Mioduskim, z tym ze nie wiem czy to mozliwe xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Dante27 @flumpy_bread no tak ale tak jak powiedział @bajbuss nie wiem czy to możliwe żeby zrobić porządek z samym mioduskim ale moim zdaniem, na papierze ten klub wyglada naprawdę dobrze a potem sytuacje weryfikują byle jakie ogóry, z którymi legia się męczy a na koniec ich miejsce w szeregu pokazuje ktoś ze sredniej półki z ktorym legia nawet nie nawiązuje rownej walki
  • Odpowiedz
@dr_papieros: tam musi byc cos nie tak od gory, przeciez w zeszlym sezonie przed pandemia ładnie grali, tam co rok w lecie cos sie #!$%@?, kazdy trener wylatuje. Ktos musi psuc pilkarzom w glowach i raczej nie jest to trener, moze ktos ze sztabu uprawia sabotaz xD
  • Odpowiedz