Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Koleżanka mi wyznała kiedyś, że została wykorzystana seksualnie przez swoich byłych chłopaków. Niezbyt w to wierzyłem, bo ani tego nie zgłosiła nigdzie, ani specjalnie pokrzywdzona nie była (znalazła chłopaka bardzo szybko).Akurat jednego z tych byłych chłopaków znam. Wczoraj przypadkowo spiknęliśmy się w barze, on do mnie zagadał, więc kupiliśmy sobie po piwie i zaczęliśmy gadać o studiach. Potem wszedł temat jego byłej, czyli mojej koleżanki. On wiedział, że się kolegujemy. Zapytał czy też gadała mi o tym, że została zgwałcona przez niego. Odpowiedziałem, że nie tyle zgwałcona co wykorzystana seksualnie, ale to to samo prawie.Potem mi opowiedział, że to było tak. Byli ze sobą 2 lata, zero seksu, bo ona nie była gotowa.Zaczął jej mówić, że jemu to nie pasuje i ma swoje potrzeby. Ona w pewnym momencie się zgodziła, a po seksie uznała że została wykorzystana przez niego i zerwała z nim. Nie była dziewicą nawet. Wtf? Czy kobietom coś się w głowie wywróciło? Sama się zgodziła, a teraz obgaduje byłego. W dodatku dziewczyna niemłoda, bo ma 25 czy 26 lat.

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f77490af49ad326e7b1c21b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 43
@AnonimoweMirkoWyznania:

Koleżanka mi wyznała kiedyś, że została wykorzystana seksualnie przez swoich byłych chłopaków. Niezbyt w to wierzyłem, bo ani tego nie zgłosiła nigdzie, ani specjalnie pokrzywdzona nie była (znalazła chłopaka bardzo szybko).


Nie piszę odnoście tej dziewczyny ale tak ogólnie - tego typu myślenie jakie Ty masz jest bardzo szkodliwe. Być może wynika to po prostu z Twojej niewiedzy.

Ludzie, zarówno kobiety jak i mężczyźni bo to nie ma znaczenia, bardzo