Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawia mnie czemu wykopki tak wierza w to, co baby pisza na grupie #dziewczynybeztabu. Przeciez te laski ewidentnie sciemniaja, zeby wyjsc na wyzwolone, nowoczesne. Nie zebym bronil tutaj ktorejkolwiek z nich, ale prawda jest taka, ze to co one tam wypisuja wali sciema na kilometr. Laska 19 lat i 27 #!$%@? w sobie? Sa dwie opcje, albo klamie, albo to odpad totalny, rozjechane prochno pokroju menelicy obciagajacej na dworcu, tak czy siak niewarte jakejkolwiek uwagi i podniecania sie nimi na #wykop.
Ale dalej sie sklaniam ku opcji, ze to ostre bajkopisary, bo juz sama atmosfera tej grupy ewidentnie wskazuje na to, jaka narracja jest tam pozadana,zeby zyskac fejm i wybicie wsrod innych patusiar, a co moze byc powodem ostracyzmu. Dziewczyny piszace, ze sypialy z 1-3 chlopakami sa tam wysmiewane,otrzymuja same smiejace sie lub #!$%@? emotikony.
Rowniez post, ktory wstawil jeden miras o oburzonej uzytkowniczce tej grupy, ze wykopki robia zdjecia tylkow z ukrycia, wywolal salwe smiechu (mam na mysli emotikony, bo komentarzy nie widzialem) ze strony innych uzytkowniczek. Reke sobie dam uciac, ze pod tym postem pojawialy sie komentarze szkalujae te dziewczyne,ze jak jej wgl. smie przeszkadzac nagosc, sugerujace, ze nie jest zbytnio hehe dojrzala, skoro oburzaja ja zdjecia tylkow, pewnie niektore pisaly jak bardzo maja w dupie czy ktos je fotografowal czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ta strona ewidentnie promuje #!$%@? uwazajac to za doswiadczenie seksualne, wyzwolenie i dziwnie pojmowana dojrzalosc. Uzytkowniczki to pewnie glownie nastolatki i kazda przekrzykuje druga i wymysla coraz to nowe glupoty o ilosci partnerow, dramach w zwiazku, zdradach, zeby tylko sie wyroznic, miec te swoje 5 minut i nie wyjsc na cnotke niewydymke. Ewidentnie smierdzi mi tutaj popisywaniem sie mlodziezy, cos w stylu jak za moich czasow byle kujon potrafil w.towarzystwie przechwalac sie ilu to on narkotykow nie bral w zyciu, ile akcji mial po alkoholu,.takie wiecie bajki, zeby tylko nikt sie z niego nie smial, podobnie widze te lambadziary ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dziewczynybeztabu #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f777e05f49ad326e7b1c299
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8