Wpis z mikrobloga

Hejka mam proźbę do #rozowepaski próbuje się wyrwać z kołchozu i robie CV. Jako, że nigdy nie pracowałem zawodowo jako grafik, a potrzebuje rekomendacjii, tworze animacje, na których jestem rekomendowany.
:) wiem sprytne.

Potrzebuje kobiecego głosu, najlepiej nieco zawadiackiego. Jest to kilka kwestii po angielsku ( mam nadzieje, że ma tam rażących błędów )

So Konrad asked me for recommendations
What can I say about him?
As you can see he can modeling (movement of the hand along the body)
makes nice textures (exposes face to camera)
And it animates well. But is he a good man? potential employee? I do not know. He promises a lot. (puffs on a cigarette)
He promised me to take part in a bigger project, but I ended up recommending him. So it is.. what a... bastard

#blender #pracbaza #grafika

Za pomoc mogę, zrobić portret w 3d na podstawie zdjęcia, albo czego sobie zażyczysz :)

Nie wiem, czemu filmik się nie wyświetla ale link jest poniżej

https://youtu.be/8IEvRWrmt1o
  • 10
@Borsuk69: hej na pewno to jest dobrze po angielsku? He can model a nie modeling tak na pierwszy rzut oka. He makes nice textures. He a nie it animates well? I tak dalej. Sprawdź tekst żebyś sobie nie strzelił w kolano. Ogólnie jakoś do mnie nie przemawia ta mowa, wg mnie się mało nadaje ale może efekt finalny będzie fajny
Jako, że nigdy nie pracowałem zawodowo jako grafik, a potrzebuje rekomendacjii, tworze animacje, na których jestem rekomendowany.

@Borsuk69:
Można wiedzieć w co celujesz?
Bo oceniając portfolio grafika nikt nie zwraca uwagi na rzeczy, które nie są grafiką.
Chyba, że chcesz tworzyć kontent. To już inaczej.
@Borsuk69:
Więcej się nauczysz i polepszysz portfolio robiąc własne projekty. Unikałbym brania czegokolwiek.
Najszybsza droga do komercyjnej pracy w 3d to specjalizacja. Nie wiem czy istnieje rynek dla początkujących generalistów.
@Borsuk69: Szczerze to nie wiem kogo taki animation reel miałby przekonać. W zasadzie żaden aspekt tej nie mógłbym ocenić wyżej niż "mierne" - modelowanie, teksturowanie, oświetlenie, shading, postprodukcja ale i animacja, kadrowanie czy ruch kamery.
Skup się może na jednym-dwóch aspektach i staraj się dojść do jak najwyższego poziomu.