Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu z was spod znaku #przegryw tudzież #blackpill wyśmiewa samotne matki, a mężczyzn, którzy się z nimi związali to już potężnie gnoicie.
Jednak nie zdajecie sobie sprawy z pewnej kwestii.

Z takiej, że ci faceci (w waszym języku cuckoldy) są znacznie bardziej pożyteczni społecznie niż wy. Bo taki mężczyzna zapewnia szczęście dzieciom (mają pełną rodzinę) i też sam się uszczęśliwia w takim związku, a wy co? Piwnica i komputer? To ma być życie? Siedzenie w ciemnicy i naparzanie w komputer nie jest życiem, tylko wegetacją. Więc zamiast narzekać na swój wzrost, zarobki czy geny (to nie wpływa znacząco na twoje relacje z płcią przeciwną, wystarczy być miłym, a nie być despotą w związku i już znajdzie się chętna) może zaczniecie pracować nad sobą, umyjecie się, zmienicie łachmany na lepsze ubrania; mało która chce mieć śmierdziela z poplamioną koszulką i nie będziecie po robocie tylko tłuc w gierki jak dzieci.

Tyle wystarczy do szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7a2d40605297c54a62b05d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 62
pożyteczni społecznie

@AnonimoweMirkoWyznania:
Bzdura. Napędzają machine kukolską, która pompuje ego kobiet i która unieszczęśliwia każdego faceta oprócz chada, który może sobie pozwolić na każdą kobietę. Gdyby nie napędzanie tej machiny, taki spokojny beciak mógłby się związać z laską, która jest ładniejsza, młodsza i nie dziaciata, a tak kobiety za młodu szaleją jak #!$%@?, zaliczaja wpadki i mają wszystko w dupie bo wiedzą, że na koniec książe na białym rumaku pan Beciak
@Smiecharz: Poza głowami przegrywów nie ma machiny kukolskiej - ludzie po prostu wiążą się ze sobą mając gdzieś przemyślenia podobne do Twoich i w znacznej większości są w tym szczęśliwi. To, że ludzie z tagu nie są w stanie podołać zwyczajnym relacjom nie oznacza, że osoby zachowujące się normalnie cokolwiek psują "każdemu facetowi oprócz chada". Psują tylko i wyłącznie przegrywową wizję świata, w której wszystko jest winą złych kobiet.
@AnonimoweMirkoWyznania: Pachne, dbam o siebie, myję się często, pracuje na swoje zachcianki, wychodzę z domu często, mam znajomych, czasem na randki chodzę;D Ale tak czy siak wole nie być z nikim niż #!$%@?ć na samotną matkę która nie wie jak gumy użyć;d
Palców u rąk mi brakuje żeby wyliczyć ile to samotnych mamusiek mnie chciało a ja im wprost mówiłem że nic z tego;D
Po co mi uszczęśliwiać gówniaka jeśli sam
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nie wyśmiewam samotnych matek. Uważam, że należy im się pewna doza szacunku bo samotne wychowanie dziecka do kupa pracy.
Ale chłop jedynie traci na takim związku. Bo będzie łożył pieniądze na cudzego dzieciaka a po latach może usłyszeć:
"#!$%@?, nie jesteś moim ojcem".

A z tym siedzeniem w piwnicy to różnie to bywa. Niektórzy nie chcą mieć rodziny np. Ja. Więc ja się nie żale, a atencję od różowych
@Smiecharz: Myślę że to przegrywy żyją w iluzji bo nie mają zbyt wiele okazji kontaktu z ludźmi, a to jest klucz do zrozumienia społeczeństwa i występujących w nim mechanizmów.

Nie jestem w stanie uwierzyć w te wszystkie teorie z pewnej przyczyny. Od dziecka mam NLD czyli tzw. upośledzenie zdolności niewerbalnego uczenia się, a jednym z objawów jest brak poczucia więzi z ludźmi i niezrozumienie świata społecznego. Kiedy piszę niezrozumienie mam na
@AnonimoweMirkoWyznania Tak, pięknie napisana proza, ale to tylko kolejna epopeja - nic nie związana z rzeczywistością. To właśnie takie osoby jak ty zamykają się w swoim normickim świecie myśląc, że każdy "zasługuje" na miłość. No cóż... podrzędne jednostki (czyt. poniżej 7/10) nigdy nie dostąpią PRAWDZIWEJ miłości. Jako materia nieożywiona będziesz miał seks raz w miesiącu, pod kocem i na dodatek po ciemku. A twój benkart będzie prezentem po piątkowej libacji "twojej" kobiety
@Flutter_M_Shydale: Najgorsze jest że problem zostaje sprowadzony do skrajności, gdzie każda samotna matka to " gupia p0lka która skakała po knadze chada, zrobiła dzieciaka i szuka betabankomata ". Owszem istnieją takie osoby, zapewne całkiem sporo, ale są też przypadki gdzie małżeństwa rozpadają się z powodu konflitków, przemocy, czy tego że ludzie zwyczajnie się nie dogadali ze sobą. Zdarza się.
ludzie po prostu wiążą się ze sobą mając gdzieś przemyślenia podobne do Twoich i w znacznej większości są w tym szczęśliwi


@captainearl: Cuckoldy (lub też inaczej samce omega) wiążą się z samotnymi madkami, bo nie mają wyboru podobnie jak ty. Ci co mają wybór lub siebie szanują nie wejdą w patologiczny związek z samotną madką. I to nie ma nic wspólnego z byciem przegrywem.
@AssRock: Nie do końca rozumiem ten fragment o cuckoldach niemających wyboru podobnie do mnie. Jestem w szczęśliwym dla obu stron związku, oboje wciąż młodzi, podobno ładnie razem wyglądamy i mamy dużo wspólnych zajawek. Szukam i szukam, ale jakoś skąpo w tym z patologią. XD Może i mój post wydawał się lekko smutnawy, ale przedstawiałem sytuację tak jak często czuję się wewnątrz - mimo to jestem szczęśliwym i uśmiechniętym człowiekiem, nie zmienia
@AnonimoweMirkoWyznania

>może zaczniecie pracować nad sobą, umyjecie się, zmienicie łachmany na lepsze ubrania; mało która chce mieć śmierdziela z poplamioną koszulką i nie będziecie po robocie tylko tłuc w gierki jak dzieci.


bait 2/10. odpowiem memem z epoki Windowsa XP, bo to nie zasługuje na więcej.
Pobierz greyson - @AnonimoweMirkoWyznania 
>może zaczniecie pracować nad sobą, umyjecie się, ...
źródło: comment_1601894552xaI7KKnkqXj8uk4szSj2NR.jpg