Wpis z mikrobloga

Wiem, że zostanie na mnie za to wylane wiadro pomyj


@Phyrexia: to teraz wiadro pomyj wylewa się na każdego kto powie prawdę? Ciekawe to czasy nastały.

To wy pracujecie 5 lat krócej, mniej zarabiacie, szybciej się starzejecie, a wymagania macie większe.


@kosmiczny_dzejson: ale to po co ci kobiety? Możesz zawsze spędzić życie z kolegą tym czy innym
@Phyrexia: Masz racje, takie opinie na wykopie nie są popularne. Mnie kiedyś tu nazwano "podludziem" bo mój chłopak to taki zagraniczniak. Nie oszukujmy się, Hiszpanie nie są księciami z bajki jak to sobie wyobrażają Polki, ale przeciętny Hiszpan jest przystojniejszy od przeciętnego Polaka ¯\_(ツ)_/¯
@hiszpank: Tu mnie zaskoczyłaś. Odnoszę wrażenie, że w Polsce facet często obiera drogę końskich zalotów zamiast pełnowartościowego flirtu. Hiszpanów odbieram za bardziej szarmanckich i bezpośrednich. Może to jedynie moje odczucie a może faktycznie nabieram się na wspomniane przez Ciebie "gadane."
@Phyrexia: Jestes zwyklym rakiem. Wmawiacie polakom ze sa gorsi, brzydcy, biedniejsi etc a panowie w to wierza. Panowie ocknijcie sie, to nie jest prawda. Jesli ma sie jakas wartosc to nawet zwiazek z kobieta z zachodu jest mozliwy. Nie dajcie sie zdeptac przez polki dla ktorych zwiazek z obcokrajowcem to level-up. Nikt na swiecie juz tego tak nie widzi i kazdy tylko nimi gardzi. Mieszkam w NL i zaden normalny Holender
@JohnReese: Ja tam nie twierdzę, że są gorsi, chociaż jak dla mnie przeciętnie mniej atrakcyjni (kwestia gustu), ale jeśli chodzi o resztę cech ważnych w związku nie uważam, żeby Polacy byli gorsi od zagranicznych. Ze względu na emigrację od dzieciństwa nie byłam nigdy w związku z Polakiem, ale podejrzewam, że jeśli chodzi o osoby pochodzące z Europy, są to cechy, które głównie zależą od danej osoby, a nie od jej kraju
@hiszpank: znam 3 związki polek z hiszpanami i trzeba przyznać goście wyglądają dobrze (ale nie ponad to) i mają spoko charaktery (mało ich znam ale odniosłem takie odczucie).
Ale. Opinia jest taka że p0lki dają d***py każdemu zagraniczniakowi z zachodu i ze wschodu też (najgorzej) aby tylko był niepolakiem, a jak już ciemnej karnacji to są w niebie. Nie ważny wygląd, status,praca, zarobki, ważne że spoza polski - to jest najgorsze.
@hansschrodinger: Nie wiem jak sytuacja wygląda w Polsce, mieszkam od dzieciństwa w Hiszpanii i nawet nie znam Polaków w moim wieku mieszkających tutaj, z którymi mogłabym wejść w związek. W moim przypadku to nie tak, że jestem z moim niebieskim bo jest Hiszpanem, tylko po prostu, znam tylko Hiszpanów ¯\_(ツ)_/¯. Moi znajomi twierdzą, że jestem bardziej Hiszpanką/Katalonką niż Polką, ale ja im zawsze mówię, że nie, że jestem Polką i i
@hiszpank: Co za p(%^dolenie. Niedlugo bedziesz nazywac sie Rodriguez etc. i nikt cie z polska nie bedzie laczyl. My tak lekko nie mamy, trudniej jest sie nam wyzbyc polskosci, wlecze sie to zanami jak kula u nogi. Wiec prosze, poprostu zapomnij o Polsce i przestan robic nas idiotow, kazdemu bedzie zylo sie latwiej.