Wpis z mikrobloga

Przedstawiam Wam Mirki i Mirabelki Edka. (ʘʘ)
Edek jest choinką, którą posadzilem z kolegą w przypływie alkoholowej fantazji w 2 dzien Świąt Bożego Narodzenia w 2016 roku. Myśleliśmy, że Edzio uschnie po nowym roku a jest Chadem. W skrócie przedstawie wam jak to było.
Byłem u kumpla po świętach po prostu posiedzieć i sie napic i nagle on do mnie, że mu ta choinka zajmuje miejsce i najchętniej by juz ja #!$%@?ł a ja na to, że moze gdzieś ja posadzimy? No i o 3 nad ranem wyszliśmy przed klatke i obok samochodów na parkingu 80 na 80 cm byl skrawek ziemi. Wyciagnelismy Edka z donicy, pomachalismy chwilę łopatą j zakopalismy go. Byl z 4 razy mniejszy niż teraz po 4 latach. #!$%@? sie tak rozrosł a myśleliśmy, że zgnije po 2 miesiącach bo często sa podcinane korzenie drzewek iglastych na święta a tu zyje sobie juz tyle lat... codzinnie go mijam chodzac z psem i postanowiłem pochwalić sie nim na Mirko... posadzone drzewo jest. Jeszcze dom i dziecko XD ale to juz tak łatwo nie nastapi.
Dejcie mu trochę plusów ()
#heheszki BO MNIE SMIESZY W SUMIE TA HISTORIA jak sobie przypomnę to wszystko.
#chwalesie #drzewa #drzewo #choinka #takaprawda ##!$%@? no i w sumie #czujedobrzeczlowiek ze nie wylądowała na śmietniku.
Phillippus - Przedstawiam Wam Mirki i Mirabelki Edka. (ʘ‿ʘ)
Edek jest choinką, którą ...

źródło: comment_1602167878uJF8n3ndXw81cgYKhPc53e.jpg

Pobierz
  • 73