Wpis z mikrobloga

Ten Pan odmieni świat gier. Zostawcie plusika dla Pana Spencera
Gość który ma jaja żeby zmienić cały model biznesowy na lepszy zarówno dla graczy jak i Microsoftu. Wszystko idzie do przodu. Standardy się zmieniają. Abonamenty to standard i wygoda dla większości konsumentów w każdej branży rozrywkowej. Ebooki i Audiobooki- abonament. Filmy - abonament. Muzyka - abonament. W końcu czas na gry musiał nadejść. Ubisoft, EA, Amazon, Google, NVIDIA - wszyscy oferują już abonament na gry.
Do tego eko system Xboxa. Grasz sobie na Xboxie ale masz zajęty TV? Spoko - przesiądź się na PC i wczytaj save'a z konsoli. Ewenutalnie streamuj sobie lokalnie ze swojej konsoli ewentualnie streaming z chmury xCloud.

Nie chce tu wojenki więc daje w spoiler moje przemyślenie



#xbox #xboxseries #xboxone #ps4 #ps3 #ps5 #pcmasterrace #gry
Pobierz Policjant997 - Ten Pan odmieni świat gier. Zostawcie plusika dla Pana Spencera
 Gość...
źródło: comment_16022321326n6ZdF6o9OxG1iKi36NSEu.jpg
  • 54
@Dante27: przecież gamepass to dobre rozwiązanie zarówno dla klienta i MS. Nic nie tracą na tym były newsy o tym, że na razie mało na tym zarabiają ale z czasem bez podnoszenia kosztów dla klienta będą mieli większe dochody.
No ale u was to tylko produkcje premium za 360 zł. Jak tam Destrucion AllStar? Preorder złożony? Bo przecież na gracze PS nie kupują używek tylko kupują gry na premierę bo ich
@Dante27: Czemu straty? Zależy wszystko jak się rozliczają z producentem - być może płacą producentowi nie za dostęp do gier, a za przegrane godziny - tak jak Spotify płaci za odsłuchania. Wtedy wcale nie muszą być stratni, bo niewiele osób ciśnie setki godzin na jednym tytule - są tacy, ale sporo jest też "casuali" którzy pograją sobie w coś przez kilka h w miesiącu
@Just_Doesnt_Know: Dokładnie. Dlatego zawsze się śmieje jak ktoś piszę, że Xbox nie ma gier. Po prostu niektórzy są zbyt młodzi, żeby pamiętać szóstą generacje gdy biblioteka faktycznie była zróżnicowana zależnie od platformy. Albo po prostu jedynie skąd znają 6 generacje to artykuły na Gry-Online pt. "Historia PS2" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale u was to tylko produkcje premium za 360 zł. Jak tam Destrucion AllStar? Preorder złożony? Bo przecież na gracze PS nie kupują używek tylko kupują gry na premierę bo ich stać nie jak to brudni i biedni Xboxiarze z Gej Pasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Policjant997: ale cie piecze dupsko o tego AllStarsa xDD
Ja nie jestem bogaty, jestem cebulakiem ktory gry nigdy na premiere
@Policjant997: ale #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś stoi w przeszłości to ms który nie potrafi nawet wprowadzić usprawnień do pada. Sony w niczym tu nie odstaje jeśli byś się zainteresował. A jakbyś jechał po cloud gaming sony to od razu napisz list że skargami do ms bo sony korzysta z ich serwisów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dante27: dlaczego miałaby skoczyć? Masz na myśli tych hipokrytów co wyśmiewają kupna konta z gierką za 5 zł, a sami nabijają sobie Gej Passa na 17 mięsiecy w tani sposób? Nie oszukujmy się to jest margines może max 4% graczy tak robi. Sam opłacam od 3 lat GPU miesięcznie po normalnej cenie tzn. pobiera mi z karty i myślę, że 95% abonamentów też opłaca w ten sposób.
@Snaki: Usprawnień do pada? Tzn? kontroler Xbox One wprowadził obsługe oporów i oddzielnych wibracji dla Triggerów i możliwość obsługi jednocześnie Bumperu i Triggera tym samym palcem. Jeżeli trzymałeś w ręku kontroler od Xboxa to wiesz o czym mówię. DS4 za to wprowadził dotykowy panel i głośniczek w padzie.
Możecie śmiało pisać, że przecież exclusivy ale tych exów z generacji na generacje jest co raz mniej. Sprawdźcie sobie ile exów wyszło na PS3 a ile na PS4.


@Policjant997: tylko piszesz tutaj o wyborze pomiędzy PS5 i Xboxem i patrząc na to trzeba byłoby zobaczyć ile jest exów na PS4 i gier PS4 + PC. Czystych exów PS4 jest mniej niż na PS3, ale sporo gier wyszło na PS4 + PC
@Cinkito: I zapomniałeś, że Sony długi czas utrzymywało, że cross play w multiplayerze nie jest potrzebne u nich na konsoli. Jako ostatni weszli w cross play, w czasie gdy nawet na Nintendo Switch można było grać zarówno z graczami na PC i Xbox.