Wpis z mikrobloga

Beka z tych wszystkich idiotów domorosłych "wykształconych" na Jutubie "prawników" którzy wykłócają się z kasjerkami, sprzątaczkami i ochroniarzami które ledwo 1800 miesięcznie wyciągają o istocie prawnej zakładania maseczek na ryj xD #!$%@?ąc od tego czy ktoś jest za czy przeciw trzeba być solidnym idiotą, aby myśleć, że kasjerka czy sprzątaczka w szkole sama sobie wymyśliła że do szkoły czy do sklepu trzeba wchodzić w maskach a jak nie to dowodzenia, i taki idiota jeden z drugim jeszcze będą nagrywać taką kasjerkę albo sprzątaczkę naruszając jej dobra osobiste napuszczając hejterów na ich profile FB.
Takie chojraki zamiast jechać do Warszawy i wykłócać się z Morawieckim i ministrem zdrowia to będą nękać, straszyć i naruszać wizerunek pracownikom na najniższych szczeblach którzy są od wykonywania powierzonych im przez pracodawców obowiązków a nie od dyskutowania o istocie prawnej zakładania maseczek na ryj xD

#koronawirus #bekazpodludzi #pracbaza #szury #prawo
  • 50
@nairoht: Pewnie, że nie. Jestem przeciw panice i tej otoczce ale to o czym pisze typek wyżej to jest dla mnie na równi #!$%@? z typami co mnie upominaja o maskę. Zwykle chamstwo i to też trzeba #!$%@?, uwierz ze jakbyn takie coś zobaczył to bym gościa #!$%@? że jest dzbanem :) @NaczelnyWoody: bo ktoś nie chce się dusić w masce i uważa że przesadzaja to już #!$%@? umysłowe dla
@NaczelnyWoody: Bo to idioci po prostu, kasjerka ma rozkaz przełożonych którzy rozkaz mają z góry to go wykonuje aby mieć robotę a taki debil tego nie rozumie i on to bierze jako atak na jego osobę.
Wiedzą że kasjerka nic im nie zrobi więc kozaczą (zresztą tak było zawsze że do kasjerek wielkie państwo odnosiło się z pogardą, a żeby pyskować komuś wyżej to już nagle jaja znikają i odwagi brak.
@szyryfyry1: A jeśli chodzi o upominanie to zależy kto upomina - jeśli jest to ochroniarz czy kasjerka albo sprzątaczka to ma do tego prawo bo taki jest jej/jego obowiązek w pracy - zwracać uwagę, ale jeśli to jest zwykła osoba w tramwaju czy na ulicy to już jest trochę chamstwo faktycznie, ja osobiście mam to w dupie czy ktoś ma czy nie ma i nie robię żadnych inb w tramwaju o
@NaczelnyWoody: Powiem Ci tak. Moje zdanie jest takie że ta panika wywoływana przez polityków i media jest niepotrzebna i wg mnie ona ma jakiś cel ale to takie moje #!$%@?. Maski praktycznie nigdzie nie noszę a jak już muszę to na brodzie i nikt się nie czepia. Teraz na dniach idę do lekarza o zaświadczenie lekarskie, o tym żeby chodzić bez maski ani tym bardziej przylbicy bo ona daje wielkie gówno,
ani tym bardziej przylbicy bo ona daje wielkie gówno


@szyryfyry1: No ale dla osób które uważają że ten wirus to cienias a pandemia to fikcja rozdmuchana to nie powinno robić żadnej różnicy czy przyłbice działają czy nie ¯\_(ツ)_/¯

ale nie rozumiem takich wpisów jak Twoj że w sumie to masz #!$%@? ale się śmiejesz z tych protestów


@szyryfyry1: Śmieję się z idiotów którzy negują istnienie wirusa i srają teoriami spiskowymi
@NaczelnyWoody: Ale to wina kasjerek że się produkują i wykłócają z kimś, #!$%@? je obchodzi czy ktoś ma maskę czy nie. Te ogarnięte po prostu skasują zakupy i do widzenia, przełożeni nie patrzą im na ręce czy pozwalają zrobić zakupy komuś bez maski czy też nie bo w tym czasie robią masę innych rzeczy.
@Mieszkopol: Współczuję ochroniarzom xD ja bym psychicznie nie wyrobił co chwilę prowadzić pyskówki odnośnie natury prawnej noszenia maseczek, po ciężkiej batalii 5 min przerwy i znowu następny xD
Ale ochroniarze w sporej części i tak są to emerytowani policjanci albo strażnicy miejscy więc ci mają najlepiej - poskładają wypowiedzenia i elo witaj emeryturko bawcie się sami xD
@NaczelnyWoody: tak robia ludzie ktorzy musza sie dowartosciowac - tak dzialaja aby ponizyc drugiego czlowieka, wytknac.mu swoja niewiedze, to ja jestem.Panem, a Ty pracowniku biedronki nie masz pojecia czym jest prawo, jestem studentem II roku.
Dramat, zamiast ułatwiać innym ludziom zycie, to staraja sie za wszelka cene je komplikowac. Przykre to jest.