Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/5734755/eye-of-the-beholder-jak-powstala-gra/

Eye of the Beholder to staroszkolny erpeg z podgatunku dungeon crawler, a w tym przypadku także "blobber". Jest jednym z ważniejszych tytułów w historii gatunku, a wiele osób wciąż darzy go ogromnym sentymentem (stąd powstały mody Neverwinter Nights z tą grą). Jednak nawet dzisiaj gra jest bardzo grywalna i zapewnia sporo rozrywki.

W materiale wideo podano masę ciekawostek na temat tej serii gier, przedstawiono jej historię, a także zrecenzowano poszczególne części (tl;dw 1 i 2 są zdecydowanie warte ogrania, 3 niekoniecznie). Tak czy inaczej jest to gra, która nie trzyma za rączkę, nie ma tu dziennika z zadaniami i sami musimy pamiętać co mieliśmy zrobić (dzięki czemu ćwiczymy pamięć), nie ma też automapy dzięki czemu ćwiczymy orientację w przestrzeni. Dla 90% dzisiejszych graczy (czyt. debili) będzie to coś nie do przeskoczenia, ale te pozostałe 10% będzie miało niesamowitą frajdę.

P.S.
W przeciwieństwie do #arhneu Loading nie wybiera najbardziej mainstreamowych tytułów, nie bawi się w politykę, ale robi po prostu ciekawy materiał o naprawdę staroszkolnym erpegu. Wielki szacun za to.

#gry #retrogaming #staregry #rpg #crpg #dungeoncrawler #ciekawostki #bethesdasucks #dungeonsanddragons
Bethesda_sucks - https://www.wykop.pl/link/5734755/eye-of-the-beholder-jak-powstala-g...

źródło: comment_1602305670S0zv4a6odLItwUewlJxh4N.jpg

Pobierz
  • 47
@Bethesda_sucks Cieszę się, że dla ciebie wszystko jest takie proste i zero-jedynkowe, ale ja oglądałem może że dwa-trzy filmy od tego arhn.eu. Odnoszę się tylko i wyłącznie do ilości jadu, jaka wylewa się ze zdań które piszesz, trochę to smutne że tak łatwo wyzywasz ludzi od debili w kontekście gier. Co oni ci takiego zrobili? Jak ktoś jest gorszy w grach albo, o zgrozo, nie gra/ nie pokazuje gier sprzed wielu lat
Odnoszę się tylko i wyłącznie do ilości jadu, jaka wylewa się ze zdań które piszesz, trochę to smutne że tak łatwo wyzywasz ludzi od debili w kontekście gier.


@MorderczyJablecznik: lol
Tu nie ma żadnego "jadu" z mojej strony, po prostu stwierdzam fakt - większość społeczeństwa to debile stąd największą popularnością cieszą się gry pokroju Skyrima albo innego Mass Effecta, filmy Marvela, seriale Netflixa, kanały archonika czy ziemniaka, a większość ma PiS.
@Bethesda_sucks Potrafię czytać bardzo dobrze. Podajesz przykłady jakichś trudniejszych elementów w starej grze i od razu rzucasz, że 90% graczy to debile bo sobie by nie poradzili. Rozumiem, że potrzebujesz się poczuć lepiej od kolektywu, ale obiektywnie wygląda to słabo.

O tym kanale arhn.eu mówisz, że recenzuje sam mainstream i ma "debilne materiały", kontrastujesz to z innym kanałem który robi materiał o naprawdę szkolnym erpegu.

Teraz jeszcze widzę, że masz jakąś osobistą