Wpis z mikrobloga

@William2290:

No nie mogę z wami widzowie, już 7 rok próbuję wyjechać z placu ale kiedyś się musi udać. Cały Word mi zazdrości, że nie muszę pracować tylko gotuję w rowach i dlatego mnie uwalają.
Myślałem już nawet jakie sobie kupie auto i stawiam na Peugot 207. Jakże zacna bryczka!
Pamiętajcie, Mexicano jest jeden, prawo jazdy robi lat siedem
Pobierz
źródło: comment_16023287074EitPexwR0yzhymwpBZFrA.jpg
@William2290: Zazdroszczę mu że "przepracował" tyle lat na budowie, na czarno i ma z tego odłożone zero. Był typowym olkoholikiem budowlanym przynieś, podaj, pozamiataj. Zarobiony chłop uczy się całymi dniami na prawko i nie ma czasu, pomysłów nagrywać dla nas zacnych filmów. Chłop ma murowaną przyszłość przed sobą, ja go tylko teraz hejtuje.
Był już na "wykładach" na prawko czy to teraz inaczej się odbywa w czasach covida ?
@William2290: Fakt jest czego zazdrościć, mieć skończone 40 lat, mieszkać z matką, niczego się w życiu nie dorobić, żyć z lajta do lajta jak żebrak pod kościołem, nie mieć kasy na koncie. Faktycznie osoba pracująca którą stać na zagraniczne wakacje, auto, ciuchy z półek wyższych niż Umbo ma czego jemu zazdrościć.
Współczuję jemu tego co się stanie gdy kariera jego przeminie, z tym co ma już w głowie chłopak się powiesi,