•  
  D..........k

  +34

  SHAMING GENETYCZNY

  Zjawisko polegające na piętnowaniu i dyskryminacji mężczyzn o niskiej jakości genetycznej. Zjawisko to objawia się poprzez seksualne wykluczenia mężczyzn o niskiej jakości genetycznej, to znaczy nie dopuszczanie ich do seksu przez kobiety, a także poprzez obrażanie i gnębienie takich osób.(Np. gdy jeden mężczyzna stosuje mogging genetyczny wobec drugiego) Do shamingu genetycznego zalicza się również wykluczenie kogoś ze społeczeństwa ze względu na jego geny, np. poprzez unikanie kontaktów z takim osobnikiem, co prowadzi to samotności, depresji i dalszych problemów u takiego mężczyzny.

  Z racji tego, że feminazistki walczą z tak zwanym Slut shamingiem twierdząc, że jest on zły, to my też mamy prawo walczyć o szacunek do mężczyzn. Shaming genetyczny(razem z jego przejawami, między innymi moggingiem) powinien być we współczesnym społeczeństwie zakazany. Nie jesteśmy małpami na drzewach, powinniśmy kierować się rozumem, a nie prymitywnymi instynktami, niestety kobiety wolą instynkt nad rozum. Jeśli jakaś kobieta stosuje Shaming genetyczny, a następnie wykłasza tezy o tolerancji i walce z Slut shamingiem to jest jebaną hipokrytką.

  pokaż spoiler #blackpill
  #redpill
  #bluepill
  #goldpill
  #whitepill
  #przegryw
  #spierdolenie
  #incel
  #stulejacontent
  #shaming
  #shaminggenetyczny
  #chad
  #chadowezycie
  #mogging
  #chadstories
  #rozowepaski
  #logikarozowychpaskow
  #blackpillraw
  #rozowypasek

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   D..........k

   +3

   @Failerus: Ma ogromne znaczenie. Instynkty pozostały takie same. Lepsze geny lepsze zdrowie, lepszy czas reakcji, potężna broń też swoje waży, szybkość jest zależna od genów, obecnie genetyka wciąż jest najważniejsza we wszystkim.

  •  

   @Failerus: Obawiam się, że ewolucja i popędy tak średnio nadążają za nowinkami technologicznymi

  •  

   @DuchAnalityk: Nie wchodźcie w zjedzoną przez poprawność polityczną agendę lewaków. Takie bzdury trzeba wyśmiewać, a nie dołączać do ich spierdolonej gry.

  •  

   @DuchAnalityk: potrzeba lepszego określenia. Shaming genetyczny jest za mało chwytliwe.

   +: sqlserver
  •  

   @DuchAnalityk: niestety wykluczanie genetyczne musi istnieć bo tak zostaliśmy zaprogramowani, tak działa ewolucja tak działają popędy, które opierają się na ewolucji itd. Co do kobiet no to mają atencję bo faceci są zaprogramowani żeby rozsiewać swoje geny. Trochę porąbany ten wyścig o cipe, no i nie logiczne to wszystko, wykluczenie z seksu itd. rozumiem nikogo do takich rzeczy nie zmusisz no i ewolucja nagle nie zacznie działać tak że laski będą miały mokro na widok faceta z jakąś ilością słabych genów, oczywiście można wziąć pod uwagę to że przecież geny mutują i nie każdy brzydki facet musi mieć brzydkie potomstwo i to wszystko zależy od stopnia posiadanych "złych genów"

   +: D..........k
  •  
   D..........k

   0

   @zapalsobiekota: Prawda, chcąc nie chcąc trzeba to zaakceptować.

  •  

   @DuchAnalityk: ale nadal myślę że są kobiety które są w miarę normalne i podnieca ich np. facet który jest chociaż trochę przystojny, nie od razu chad czy tam jak to wykop w większości kreuje, ja zawsze odbierałem to jako coś takiego że Ci ludzie tego nie rozumieją bo nie są w czyjejś skórze, sam ostatnio jestem spierdolony ale to wypadkowa rzeczy, które się ostatnio wydarzyły, lecz nadal nie uważam się za przegrywa bo wiem z jakiego powodu jestem jaki jestem i nie ma sensu obwiniać siebie za to co się stało