Wpis z mikrobloga

Co się z tym cashbackiem porobiło? Prawie 1/3 transakcji mi złe naliczyło(AliExpress), mimo dodawania przedmiotów do koszyka po przejściu z linku Goodie. Zrobiłam spore zakupy i około stówki brakuje. Jedna reklamacje już mi odrzucono, uczciwość to chyba wasza nie najmocniejsza strona od wakacji, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#goodie
  • 7
@Adexi wszystkie cashbacki walą w ch..., szczególnie przy większych zakupach taka prawda ( ͡° ʖ̯ ͡°) Każdy jakiego używałem czegoś legitnego mi nie naliczył.

Szczególnie nie polecam nachalnie tutaj promowanego cashgoback, po prostu oszuści.
@Dezynwoltura: hmm, w wakacje nie naliczyło mi jednej transakcji na około -/+ 15. Reklamacje uznali, ale zaniżyli kwotę. Ok, tak czy siak jakiś zwrot był.

Teraz mam 15 złe naliczonych zwrotów, 1% zamiast 9% ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co daje spora różnice, około 100-150zl na oko i jedna odrzucona reklamacje po 2 dniach, bo rzekomo dana rzecz miałam w koszyku przed przejściem z linku goodie na Ali.
@Adexi o kurka, to mówisz, że dajesz przedmioty do koszyka PO przejściu przez link i nadal są problemy, wrr.

Ja kupowałam zawsze mając zapełniony koszyk, po prostu zaznaczałam, za co teraz płacę i voila, jakoś do lipca było ok. Za to teraz masakra. Uznali mi reklamowane transakcje, które potwierdziłam, ale procent jest wręcz śmieszny. Myślałam, że zacznę przedmioty dawać do obserwowanych, a po przejściu z goodie do koszyka (choć dla mnie to
@Adexi: #goodie ostatnio to dno. Transakcje nie zaliczone od kilku miesięcy. Zwroty cashback jakieś groszowe (wiem że to zależy od kategorii produktu ale zamiast kilku złotych po reklamacji dają kilak groszy). Nie polecam goodie - oszukują na maxa! Jedyne czego nie można im zarzucić to że wypłacają szybko cashback jak już jakimś cudem nazbierasz sobie te 20 zeta....