Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Które miasto lepsze Wrocław czy Poznań? Chce się przeprowadzić i zawsze byłem zdecydowany na Poznań ale chce poznać Wasze opinie.
Gdzie będzie więcej pracy dla inż. mechanika? Konstruktor/technolog itd. mnie interesuje.

#poznan #wroclaw #kiciochpyta #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f82c1b5605297c54a62bc6c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23
@zebatykocur: blokowiska typu młodych techników, ogólnie legnicka i te tereny to dla mnie strasznie przytłaczające, w poznaniu nawet jak masz blokowiska to masz obok coś fajnego np. te przy warcie mają w sobie jakąś cząstkę życia przez to, winogrady maja blisko cytadele i pełno zieleni, wrocław jest taki nijaki, jeśli wyjdzie się chociaż trochę poza centrum, a w samym centrum tez nie jest jakoś bardzo malowniczo
Jak dla mnie Wrocław ma strasznego kija w dupie, Poznań taki bardziej na luzie.


@el009: Każdy ciśnie we Wrocławiu z tramwajów i jest to już duży mem, a Ty mówisz o kiju w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Poznaniu na rynku jest melina i mało ma ciekawych miejsc. Za to rozległa i niska zabudowa, przez co więcej zieleni jest.
@zebatykocur: napisałem to w następnym zdaniu, w Poznaniu jest więcej przestrzeni i lepiej działająca komunikacja, uważam że planowanie przestrzenne działa lepiej, choć też jest się do czego przyczepić. Na plus Wrocławia dla mnie lepsze położenie geograficzne: blisko do Czech i w góry, więcej ciekawych miejsc pracy i kultury. Nie uważam że ktoes miasto ma ogólna przewagę, radzę zrobić jak ja, czyli przyjechać pomieszkać jakiś czas w danym mieście jak lokals a