Wpis z mikrobloga

@Neurohaox: nie no poniekąd ich rozumiem, bo serio kreator jest spoko, dużo fryzur, duużo kolorów, duuuużo możliwości, a ludzie wybierają domyślnego kolesia
Pewnie robią szybką analizę zysków i strat i wychodzi im, że nie powinni poświęcać tyle czasu robieniu kreatora tylko zrobić kilka domyślnych twarzy, 5 kolorów włosów i cyk, gotowe.

Also myślę, że trochę przesadzają i źle to analizują. W sensie może ludzie wiedzą, że to dopiero beta, więc nie
@Neurohaox myślę że larian chciało dobrze, myśleli że to będzie żart bo wiecie ogony i rogi, a tu dupa, gry RPG są lubiane przez białych hetero facetów którzy nie tworzą postaci w stylu "wolę się patrzeć na kobiecy a nie męski tylek bo nie jestem hehe gejem". Teraz głowni odbiorcy będą się z nich #!$%@?ć xD. A koleś od PR zastanawiał się będzie co żeśmy #!$%@?
@niochland: no ale to jak zbieraja dane to niech je przeanalizuja, i jak stwierdza ze na milion sprzedanych kopii 900 tysiecy ludzi wybiera te postać/rase etc. to niech tam dorzucą grafików żeby zrobili więcej twarzy, budowy ciała, a nie robią jakieś idiotyczne notki sugerujące graczom zły wybór, tym bardziej że można to różnie odczytywać.
@Neurohaox: E tam, pewnie chcieli pośmieszkować po prostu, że dali im TAKI kreator, a ludzie go nie wykorzystują. A przynajmniej ja to tak odbieram, a nie, że sugerują, że ludzie źle grają xD
Chociaż co autor miał na myśli jest pytaniem bardzo względnym i tylko autor wie co miał na myśli, jak to moja nauczycielka od polskiego mawiała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale za to swoją waifu,
Chociaż co autor miał na myśli jest pytaniem bardzo względnym i tylko autor wie co miał na myśli, jak to moja nauczycielka od polskiego mawiała ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niochland: wrzucałem kiedyś tutaj tweeta jednego ze designerów/scenarzystów lariana, https://www.wykop.pl/wpis/43326225/to-chyba-mozna-juz-potwierdzic-pokaz-spoiler-baldu/

A samo WoTC jest generalnie mocno woke, więc u mnie takiego kredytu zaufania nie mają.
@Neurohaox ale po co mają robić 9 milionów nowych modeli twarzy? Może niech po prostu zrobią kreator postaci jak ci wszyscy od EA? Poza tym jak jest zbyt duży wybór to wybierze się zawsze to co najbardziej optymalne a że większość graczy ma takie preferencje to się nie dziwię. Może gracze jednak chcieli by postać taką realną niczym Heniek z KC? Ja osobiście mimo tego że jestem fanem fantastyki mam już dość
ale po co mają robić 9 milionów nowych modeli twarzy? Może niech po prostu zrobią kreator postaci jak ci wszyscy od EA?


@zjadacz_Cebuli: są ludzie i lubią sobie przy tym posiedzieć. Ja może nie w kreatorach, ale jak gra oferowała możliwość dodawania własnych portretów to zdarzało mi się naszukać, żeby jakaś wymyślona postać miała sens ;)

Może gracze jednak chcieli by postać taką realną niczym Heniek z KC? Ja osobiście mimo