Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shox: Jak narazie to tymi zakupami M$ wprowadzil chaos bo Obsidian zrobil dobrego Outer Worlds i zapowiedzieli Awoved ktore jak dla mnie wygladalo zajebiscie chociaz byla krotka zapowiedz no a Bethesda ma Fallouta i TES czyli beda ze soba konkurowac albo ktos odpusci swoja gierke doa polaczenia sil (obstawiam ze wyjdzie po prostu TES robiony wspolnie) juz nawet nie bede mowil ze Bethesda slynie z najbardziej drewnianego silnika uzywanego od 20
@sedziakalosz: Larian nie jest własnością Microsoftu, a Obsidian w momencie kupienia produkował już The Outer Worlds, które jest bardzo dobrą grą. I średnio rozumiem jak gry singleplayer mogą ze sobą w jakiś sposób konkurować, gracze najpierw kupią i przejdą jedną, a potem drugą.
@sedziakalosz: awoded to tylko cgi, ciezko o czymkolwiek mowic bo nic o tej grze nie wiadomo.
@to_niezle: outerworlds to typowy sredniak 6-7/10 max, w dodatku kalka fallouta na smieszkowo, bez wiekszego klimatu, te studio od lat nie zrobilo bardzo dobrej gry ktora rownie dobrze by sie sprzedala, oni w zasadzie uratowali swoja dupe przez to ze MS ich kupil. ciekawe jak na dlugo to bedzie mialo sens
@Eugeniusz_Zua: gry aa to cos czego na rynku giereczek brakuje baaaardzo. rzygam tymi aaa/live service grami na setki godzin. gry na 8-10h z dobra fabula, bez multi to jest cos czego potrzeba i jesli gamepass ma to oferowac to maja moje siano.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nobrain: dokładnie, nie samymi 3a człowiek żyje, czasem ma się ochotę nawet na jakąś fajną niekonwencjonalną platformówkę lub małego erpega
rzygam tymi aaa/live service grami na setki godzin


@nobrain: No rzeczywiście, rzygam epicko zrealizowanymi historiami, nie mogę się doczekać jakiegoś średniaka do pogrania kilkanaście godzin i stwierdzenia że było meh.

8-10h z dobrą fabułą


Ostatni God of War miał średnią trwania historii ok. 20 godzin. Za długi czy za dobry?

@to_niezle

The Outer Worlds, które jest bardzo dobrą grą


Bez przesady, przeszedłem z przyjemnością, ale grze dramatycznie brakowało contentu i na