Wpis z mikrobloga

Omijajcie AZ.pl z daleka xD Próbuję uciec od nich z JEDNĄ DOMENĄ bo przenoszę powoli wszystkie domeny do jednego operatora i robią takie problemy z podaniem kodu AuthInfo że to niewiarygodne... ¯\_(ツ)_/¯

Na początku chcieli aby wydrukować ich formularz i przesłać - tak zrobiłem, jednakże później dostałem odpowiedź że chcą jeszcze skan dowodu, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego. Gdy powiedziałem, że nie podam takich danych i czy możemy inaczej, to napisali że TAK JEST OPCJONALNA MOŻLIWOŚĆ WYSŁANIA FORMULARZA Z ADRESU MAILOWEGO NA KTÓRY JEST KONTO.
Gdy napisałem Pani że maile które do niej piszę są z tego adresu napisała, że taki nie jest mój adres i że jest na @wp.pl - napisałem, że faktycznie kiedyś był, ale zmieniłem. Póki co cisza xD

Ciekawe co jeszcze wymyślą... a oni mnie pytają w mailu 'CO MOŻEMY DLA PANA ZROBIĆ ŻEBY PAN NIE ODCHODZIŁ" no po prostu nie utrudniajcie ludziom życia do #!$%@? (°° #webdev #stronywww #hosting #domeny #internet
  • 10
@Lapidarny: Cześć, krótko wyjaśnię, że przesyłanie formularza jest dla nas formą zabezpieczenia przed przejęciem domeny przez niepowołane osoby. Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas priorytetem, niestety czasem wiąże się to z papierologią. Adres e-mail natomiast, który poddawany jest weryfikacji to adres podany jako "e-mail właściciela" z panelu klienta

Przykro mi, że nasze procedury bezpieczeństwa, utrudniły Ci życie.
Chcę, żebyś wiedział, że każdą z takich uwag bierzemy sobie do serca i pracujemy nad
@AZ_pl: to dokładnie adres z panelu zgadza się z tym z którego korespondujemy :) formularz formularzem ale po co skany dowodu czy numer PESEL skoro takich rzeczy nie podawałem nawet przy rejestracji? Z czym chcecie to porównywać?