Wpis z mikrobloga

Jest jakiś przepis na 4k co bitwę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co bym nie zrobił to źle i przegrana. Niektóre bitwy to wręcz absurd. W trybie z WTkiem to chociaż T55 dmg można naklepać a w tych #!$%@? randomach nic nie idzie XD
Podzielcie się tą swoją wiedzą lub zapodajcie link do tych czitów( bo jak wiadomo każdy fiolet to cziter) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot
  • 15
@Potezny_Mazur: Nie ma jednej recepty na robienie 4k dmg.
Niektórzy myślą że wystarczy zasiąść za sterami cziftejna albo 279e żeby regularnie kręcić 4k dmg i winratio 70% ale tak nie jest. Jak ktoś kto robi średnio 1500 dmg na X, kupi sobie na ebay 279e, to na tym 279e będzie dalej robić dmg w okkolicach 1500. To samo tyczy się cziftejnów z licytacji albo kupionych miejsc w klanie.
Poprostu trzeba grać
@KimDzongJaroslaw: Łatwo pisać a ciężko to w praktyce wykonać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zauważyłem że im bardziej gram bogato to tym bardziej #!$%@? randomy. STB to same spadki ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż chyba zacznę grać na wyjebce i mieć wywalone czy spada wn czy rośnie ¯_(ツ)_/¯
ktoś kto robi średnio 1500 dmg na X, kupi sobie na ebay 279e, to na tym 279e będzie dalej robić dmg w okkolicach 1500. To samo tyczy się cziftejnów z licytacji albo kupionych miejsc w klanie.


@KimDzongJaroslaw: Nie zgodzę się z tym. Na 279e czy chieftainie będzie robić więcej, samo przesadzenie tych czołgów wyciągnie takiego wyżej. Oczywiście nie będzie to nagle 2x więcej ale moim zdaniem średnio z 500 dmg to
@Thunderlane: 500 dmg więcej to przessada. Jeśli już to 100-200. Takiemu graczowi winratio na tym konkretnie czołgu wzrośnie może o 2% głównie przez to, że będzie miał większą przeżywalność. Jeśli ktoś nie ma pojęcia gdzie jeździć i w co strzelać, to nic takiego nie zwiększy jego skuteczności w bitwie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Potezny_Mazur: zostałem przy 9, dyszka kupiona ale siedzi bez załogi, nie zagrałem nawet bitwy. Szkoda że go nerfią. Jeszcze Standard B też jest świetny, jednak ja wolę PTA,
@Potezny_Mazur: Misje robisz? Jak tak to patrz jakim czołgiem klepiesz najwięcej i licz właśnie na udaną sesję. Jak ogólnie chcesz nagle robić 4k dmg na każdym czołgu to już gorzej, bo i musisz mieć wrodzony ogar i odpowiedni styl grania (grasz pod dmg a nie spota). 4k dmg to nie wiem, czy 500 osób w wocie będzie miało - no, max 1k.
@Nooser @Potezny_Mazur 4k na dosłownie każdej 10? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet wyłączając artę i lekkie to jest osiągalne raczej dla puli osób o rząd wielkości mniejszej. 50, max 100. Maus, AMX 30B, Type 5 Heavy, 121 i wiele więcej wspaniałych dziesiątek uniemożliwia regularne trzymanie takiego poziomu, bo są zbyt wolne lub zbyt upośledzone (działo do gry na bliski dystans połączone z brakiem pancerza czy też dobrej stabilizacji).