Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Halko ludzie który mają w domu #koty
Szykuje się do zakupu kanapy, fotela i nie wiem na co zwracać uwagę przy wyborze mebla. Obecnie mam kanapę którą kot zniszczył, za to mam krzesło z podobnym obiciem co kot również drapie i jest całe.
Wiem że kitku ma #!$%@? na punkcie skóry, rzeczy skóropodobnych więc to odpada.
Aktualnie bardzo interesuje się tym fotelem: https://www.ikea.com/pl/pl/p/strandmon-fotel-uszak-skiftebo-zolty-90361894/
Może ktoś i fotel i kota i jak ten duet współpracuje?
Pryskanie mebli czymś typu "akyszek" odpada.
#wnetrza #urzadzajzwykopem #meble #tapicer #tapicerka #niewiemjaktootagowac #mirabelkopomusz #pomocy
  • 13
@oblaczek: mi się udało oduczyć koty drapania, ale to wymaga konsekwencji - za każdym razem jak drapał coś czego nie powinien, przenosiłam go od razu na drapak. Jeden kot nauczył się praktycznie po kilku dniach, drugiego musiałam tak nosić z miesiąc czy dwa, bo w ogóle nie ogarniał i dodatkowo jak do niego podchodziłam to uciekał xd ale opłacało się, teraz drapie drapak. Też to, co ktoś wyżej napisał - drapak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Asgareth: ej, to mój salon!
@oblaczek mam te uszaki i podobnie jak u Mirka powyżej co nieco są odrapane ale trzymają się nieźle. Nasze bydlaki drapią jak chcą zwrócić uwagę żeE miska jest pusta albo chcą wyjść i nie traktują ich jaki drapak niemniej te jkeowskie fotele są dobrej jakości. Do kompletu mam ektorpa z tym samym szarym obiciem ale tam kot tylko śpi więc trzeba odklaczyc czasem. Mając czarnego kota