Wpis z mikrobloga

Wrzucam jeszcze raz z tagami miast dla zasięgu :)

Mirasy i Mirkówny, wspomógłby ktoś i poszedł do któregoś z tych empikow i zakupił mi książkę "Wprowadzenie do groznawstwa" Katarzyny Prajzner i wysłał mi ją paczkomatem? Pokazuje mi że kosztuje 39.90zł. Paczkomat nie wiem ile teraz kosztuje. Kase oczywiście oddam.
Głupi empik ma ją w tych salonach ale tylko do kupienia na miejscu, a ebooka nie chce.

Ewentualnie jak ktoś ją ma w dobrym stanie i chciałby ją odsprzedać w jakiejś fajnej cenie to też przyjmę :)
#ksiazki #warszawa #lodz #bydgoszcz #gdansk #gdynia #wroclaw #zabrze #szczecin #olsztyn
Pobierz
źródło: comment_1602485901ZzERXkfju5ybr8HMmFZrtc.jpg
  • 8
któregoś z tych empikow i zakupił mi książkę "Wprowadzenie do groznawstwa" Katarzyny Prajzner i wysłał mi ją paczkomatem? Pokazuje mi że kosztuje 39.90zł. Paczkomat nie wiem ile teraz kosztuje. Kase oczywiście oddam.

Głupi empik ma ją w tych salonach ale tylko do kupienia na miejscu, a ebooka nie chce.


@Yasiek666: wysyłasz $$ przedpłatą?
@Yasiek666: Rozumiem, że nie można go kupić i ja bym tylko odebrał? Jestem z Olsztyna i mogę podskoczyć po tę książkę. No ale to będąc w sklepie, podam Ci numer i po bliku zrobisz przelew i wtedy kupię. Co do wysyłki to się oczywiście dogadamy.
Daj znać czy Ci pasuje. Dziś około 12 już mógłbym ją kupić bo będę wtedy koło Aury.