Wpis z mikrobloga

Mirki, jak układacie tracki do brakujących kwadratów? Podgląd kwadratów, a na drugim monitorze rysujecie w Strava/RidewithGPS/Komoot etc? Czy rysujecie w w.w toolach i podrzucacie do statshunter gpx aby upewnić się że pokrywa się z brakującymi kwadratami?
Obrazek dla uwagi, więcej szczegółów tutaj:
New single day max square (18x18=324 tiles)
https://www.strava.com/clubs/279168/posts/10012543
#kwadraty #szosa #kiciochpyta
uysy - Mirki, jak układacie tracki do brakujących kwadratów? Podgląd kwadratów, a na ...

źródło: comment_1602486568J9vR4N1dwoCpND06GQ4QNv.jpg

Pobierz
  • 75
podrzucacie do statshunter gpx


@uysy: to tak się da? ja robiłem w komoocie patrząc na statshunters, ale po tym jak sobie zrobiłem dziurę i musiałem jechać drugi raz to samo, to teraz robię te mapy już w stravie (patrząc na statshunters), zapisuję trasę i synchronizuję statshunters, żeby ją zobaczyć na kwadratach i się upewnić.
chętnie poznam łatwiejszy sposób :)
@uysy Na jednej karcie statshunters z gridlines, na drugiej komoot gdzie sobie rysuje trasę, a na trzeciej jeszcze googlemaps, bo sprawdzam Streetview gdzie się asfalt kończy. Jebla idzie dostać ;)
A najlepsze, że, z racji braku komputera na rowerze, robię tylko zrzut ekranu, a na bieżąco po prostu rzucam okiem na rowerek na statshunters live ;) Nie polecam takiego stylu.
Prawda jednak, że to są zwykle poj. pola wyhaczane między dobrze znanymi
@uysy: ktoś ostatnio wrzucał rozszerzenie do route plannera stravy, będę chciał to sprawdzić, tylko muszę kupić premium XD
Widziałem też, że jakiś Mirek próbował to zrobić z Komootem, ale chyba poległ :(
@kuraku: metaxy wyżej podał link.
@inyourface: No ja wczoraj nie mialem pewności czy dobrze jadę w to podmokłe pole, czy jeszcze kawałek. Bo maps google nie pokazuje takich detali. Polecam Locus map do sprawdzenia czy pchasz się w dobre ujeby :D.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uysy: Polecasz locusa z jaką mapą? Ja ostatnio się zawiodłem, bo pokazał trasę rowerową po błotnistych polach/lasach.
Najlepiej było by gdyby można było pokazać widok kwadratów jako nakładkę na mapę w locusie.