Wpis z mikrobloga

@Hrjk: W życiu Was nie zrozumiem. Ciepło na polu w lecie, dlugi dzień, jest czas na aktywność np po pracy bo bardzo długo jasno. Ogólnie ciepło, brak smogu, przyjemnie. Zamiast siedzieć pod kocem to można sobie np przyjemnie wśród spiewu ptaków usiąść na polu i poczytać książkę.

A teraz co, zimno, ciemno, szaro, brzydko, zaraz smog się pojawi. Po pracy już ciemno.

Druga sprawa że ile tych upałów było w tym
@Hrjk: Te rzeczy w domu można w każdą porę roku - a teraz jest tak niefajnie na dworze że głównie to robię i to bez wyrzutów sumienia że marnuje fajną pogodę i czas :P
Latem i wiosną możesz:
- wyjść w minutę na dwór/podwórko bo tylko buty trzeba ubrać a na własny plac nawet nie :D
- kajaki, żeglarstwo przyjemne
- popływać
- zrobić ognisko ze znajomymi czy grilla
- piknik
iść na rower bo w końcu nie ma tłoku na ścieżkach


Tak, jak deszcz z wiatrem nap@)#* iść na rower; super przyjemne doświadczenie; bo gdy ciepło to te ścieżki tak zaj@(, że się rowerem zmieścić nie można :)

Ogólnie wszystkich piszących, że lubią taką pogodę bym czarnolistował :P niestety mam już pełną czarną listę (dzięki programiści wykopu za rozwiązywanie problemów wydajnościowych w iście nowatorski sposób!)
@Xtreme2007: fotka z tego mema zawsze pozostanie dla mnie zagadką. Z jednej strony ujęcie ulicy i torów tramwajowych jest na pewno z Drobnera, niedaleko skrzyżowania z Jedności, dokładnie tu:

https://www.google.com/maps/@51.1179861,17.0361486,3a,75y,48.62h,90.93t/data=!3m6!1e1!3m4!1sp4H3j_9wRpUE6N7993T9Hw!2e0!7i13312!8i6656

A z drugiej strony, to przejście dla pieszych z lewej strony to jak nic Dubois, które jest ze 300 metrów dalej, dokładnie tu - świadczą o tym światła, żółty budynek i tory tramwajowe na zakręcie:

https://www.google.com/maps/@51.1165912,17.0334782,3a,75y,46.35h,77.59t/data=!3m6!1e1!3m4!1srsHM15reNXX7ADp4mNeHPA!2e0!7i13312!8i6656

i teraz w jaki sposób
@UnderratedMoviesBot jest zajebiście. #!$%@? jeżdżę cały rok praktycznie do roboty (mam blisko i szybciej niż autem xD) i nie ma rodzin z dziećmi jadących cała szerokością, dziadków udających się na działkę z motyką wzdłuż kierownicy i tryhardow na kolazowkach którzy wpychają się na początek a później się wloką na prostych 30 kmh.